Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Jakub Kochanowski: Mam nadzieję, że utrzymamy nasz poziom

Jakub Kochanowski: Mam nadzieję, że utrzymamy nasz poziom

fot. Damian Warwas

Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu w Bułgarii 3:1 pokonała Brazylijczyków. Polacy pewnie zmierzali po zwycięstwo w czwartej partii, ale wtedy zdarzył im się przestój. Ostatecznie udało im się jednak zamknąć tego seta i wywalczyć komplet punktów w całym spotkaniu. – Nie powiedziałbym o rozluźnieniu, nie popełnialiśmy żadnych głupich błędów jako takich, po prostu Leal wyszedł na zagrywkę i serwował najlepiej na świecie. Myślę, że przeciwko tak zagrywającej Brazylii, każda drużyna miałaby problem – mówił w rozmowie z polsatsport.pl środkowy biało-czerwonych Jakub Kochanowski. 

Polska kadra od pewnego zwycięstwa w pierwszym secie rozpoczęła bój z Brazylią, rywalom udało się wygrać kolejną odsłonę, ale potem ponownie to podopieczni Nikoli Grbicia przejęli inicjatywę i w czwartej części meczu wypracowali sobie wyraźne prowadzenie.Nie byli jednak w stanie utrzymać pokaźnej zaliczki. – Nie powiedziałbym o rozluźnieniu, nie popełnialiśmy żadnych głupich błędów jako takich, po prostu Leal wyszedł na zagrywkę i serwował najlepiej na świecie. Myślę, że przeciwko tak zagrywającej Brazylii, każda drużyna miałaby problem i my też go mieliśmy – tłumaczył Jakub Kochanowski. Jego zespół opanował jednak sytuację na tyle, żeby dość pewnie wygrać czwartego seta. – Na szczęście może nie w miarę szybko, ale zanim przerodziło się to w katastrofę, zrobiliśmy przejście i udało nam się wygrać tego seta. Ja bym na nas psów nie wieszał, bo Leal zagrywał naprawdę mocno – podsumował Jakub Kochanowski.

W kolejnym dniu rywalizacji w Bułgarii rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Kanady, która do tej pory nie radzi sobie najlepiej w rozgrywkach Ligi Narodów. Tym samym, to Polacy będą faworytami tego pojedynku. – Na pewno będziemy mieli mniej czasu na odpoczynek i tutaj może być jakiś mały problem, ale mam nadzieję, że zaważy to na tym, jak zagramy. Mam nadzieję, że utrzymamy nasz poziom i jeśli to nam się uda, to o wynik możemy być spokojni – zapowiedział środkowy reprezentacji Polski.

Pełna wypowiedź Jakuba Kochanowskiego w Polsat Sport

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę