Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Bednaruk: Daliśmy z siebie maksa

Jakub Bednaruk: Daliśmy z siebie maksa

– To był zdecydowanie najlepszy mecz Zawiercia w tym sezonie. Daliśmy z siebie maksa – powiedział trener Jakub Bednaruk po meczu Cerrad Enea Czarni Radom – Aluron CMC Warta Zawiercie (0:3).

Wywarli na nas bardzo dużą presję. Nie mogliśmy powstrzymać ani Conte ani Kovacevicia. Próbowaliśmy przez cały mecz. Daliśmy z siebie maksa. Nie mam zastrzeżeń do waleczności. Uważam, że to, co zrobili dzisiaj kibice, to była najlepsza atmosfera w meczu, jak prowadziłem zespół w moim życiu. Chcieliśmy oddać wynikiem, ale Zawiercie grało wyśmienicie. Bolał mnie pierwszy set, bo odpadliśmy na prawej stronie, a w drugim secie mamy trzy kontry przy 17:17, trzy błędy i odjazd Zawiercia. Jeżeli chcesz grać z takim zespołem jak Zawiercie, to nie możesz popełniać tylu błędów w ataku – dodał Bednaruk.

Atakujący radomian Daniel Gąsior podobnie jak trener podkreślił błędy zespołu i docenił postawę kibiców. – Aluron to zespół naszpikowany gwiazdami. Przegraliśmy i zrobiliśmy za dużo błędów. Musieliśmy zaryzykować na wysokiej piłce i na zagrywce, żeby cokolwiek ugrać. Pokazali wyższość i że są poziom wyżej. Była walka, kibice dopisali. Dziękujemy za to. Trzeba pokłonić się Zawierciu.

źródło: radioplus.com.pl