Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Iran poprowadzi jednak rodzimy szkoleniowiec?

Iran poprowadzi jednak rodzimy szkoleniowiec?

fot. fivb-org

Po tym, jak się okazało, iż szkoleniowcem reprezentacji Iranu nie będzie już Igor Kolaković ruszyła lawina spekulacji, kto ma zastąpić Czarnogórca na tym stanowisku i przygotować zespół do igrzysk olimpijskich w Tokio. Mówiło się o trenerach z uznaną już marką w środowisku siatkarskim, ale ostatnio media w Iranie spekulują, iż większe szanse na objęcie kadry ma Irańczyk.

Przypomnijmy, że mówiło się o tak uznanych trenerach jak Władymir Alekno, Bernardo Rezende, czy Andrea Anastasi. Media w Iranie podały jednak ostatnio informację, że spore szanse na objęcie stanowiska ma rodzimy szkoleniowiec.Podają takie nazwiska jak Behrouz Ataei (trener aktualnych mistrzów świata juniorów, a także Labanyat Haraz Amol), Mostafa Karkhaneh (Saipa Alborz), Masoud Armat (Khatam Ardakan), czy Peyman Akbari (Shahrdari Urmia).

Gdyby tak się stało, byłby to pierwszy rodzimy szkoleniowiec od 2010 roku, kiedy to współpracę z kadrą zakończył Hossein Maadani. Po nim przyszedł Julio Velasco, a następnie trenerami kadry byli Slobodan Kovac, Raul Lozano i od 2017 Igor Kolaković.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved