Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Inez Pfeifer-Jucha wzmocni zespół sosnowieckiego Płomienia

fot. facebook

– Jeśli wejdziemy w sezon bez presji, z przekonaniem, że możemy walczyć z każdym zespołem jak równy z równym, być może obejdzie się bez frycowego. Historia pokazała, że nie należy lekceważyć beniaminków – mówi Inez Pfeifer-Jucha, któa została nową przyjmującą Płomienia Sosnowiec. Do zespołu beniaminka siatkarka przenosi się ze Stali Mielec.

Dołączasz do Płomienia Sosnowiec po specyficznej przerwie – czego się spodziewasz w tym sezonie?Inez Pfeifer-Jucha:Ciężko powiedzieć, pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce. Na pewno liczę się z tym, że ten sezon będzie po prostu inny. Wychodzę z założenia, że trzeba się szybko zaadaptować do sytuacji i do niej dostosować. A jak będzie, zobaczymy. Ja już nie mogę się doczekać.

Życie beniaminka nigdy nie jest łatwe – będzie trzeba zapłacić frycowe?

– Wszystko zależy od nastawienia. Jeśli wejdziemy w sezon bez presji, z przekonaniem, że możemy walczyć z każdym zespołem jak równy z równym, być może obejdzie się bez frycowego. Historia pokazała, że nie należy lekceważyć beniaminków. Taki zespół zawsze cechuje ogromna wola walki, ambicja, świeża krew, a z takim nastawieniem na pewno będziemy w stanie wygrać niejeden mecz, wierzę, że tak będzie.

Wyznaczałaś sobie cele lub wyzwania do zrealizowania w tym sezonie?

– Pewnie, że tak. Zawsze to robię. Uważam, że każdy kolejny sezon w I lidze jest wyzwaniem. Sezon sezonowi nigdy nie równy. Pragnę być po prostu lepszą zawodniczką, niż we wcześniejszym sezonie, ciągle się rozwijać, poprawiać kolejne elementy.  Resztę pozostawię dla siebie.

Czego mogą się spodziewać  kibice Płomienia w tym sezonie?

– Wydaje mi się, że zespół został stworzony bardzo dobrze charakterologicznie. Drużynę tworzą same walczaki :) A to daje gwarancję walki do samego końca o pierwszoligowe punkty, o zostawienia serducha na boisku i ogromnej determinacji, a co za tym idzie, zapewnimy Wam ogromne emocje. Mam nadzieję, że będą większości te pozytywne.

Chcesz coś przekazać kibicom od siebie?

– Zanim podpisałam kontrakt z Asotra Płomień Sosnowiec, patrzyłam z wielkim podziwem, jaką atmosferę potrafili zbudować kibice w ubiegłym sezonie na milowickiej hali. Dlatego mam prośbę: zróbcie to jeszcze raz! Ja również chcę to przeżyć! Zawsze marzyłam, żeby grać w klubie, gdzie panuje taka atmosfera. Podejrzewam, że to jest bardzo budujące dla zespołu, a wasze wsparcie będzie jeszcze bardziej nieocenione podczas walki w I lidze.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę