Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Norwid ze wsparciem i nową nazwą

Norwid ze wsparciem i nową nazwą

fot. Barbara Ilnicka

Hemarpol został nowym sponsorem tytularnym klubu Norwid Częstochowa. Nie oznacza to jednak zmiany dotychczasowego pratnera tytularnego. Hemarpol dołączy do Exact Systems w nazwie zespołu, który będzie występował w PlusLidze pod szyldem Exact Systems Hemarpol Częstochowa.

Znajdujemy się w historycznym dla naszego klubu momencie. Osiągnięcie awansu do PlusLigi było marzeniem, na które czekaliśmy naprawdę długo. To sukces całego zespołu, wynik ciężkiej pracy, poświęcenia i oddania, które włożyli nasi zawodnicy, trenerzy oraz cały sztab szkoleniowy. To jednak nie koniec drogi, a początek nowego rozdziału – powiedział Krzysztof Wachowiak, prezes Stowarzyszenia Sportowego Seniorzy – Juniorom „Siatkówka 2002”.

Awans do PlusLigi to oczywiście ogromny prestiż, ale wiąże się z coraz większymi wydatkami. Jak widzicie na grafikach, Klub zyskał nową nazwę i wsparcie, aż dwóch sponsorów tytularnych. Oficjalna nazwa Klubu to Exact Systems Hemarpol Częstochowa. W związku z awansem do Plus Ligi powołaliśmy spółkę KS Norwid Częstochowa. Jest tu z nami nowo powołany prezes, mój przyjaciel Lesław Walaszczyk – zakończył Wachowiak.

Powołanie spółki to bardzo świeża sprawa. Powoli wszystko sobie układamy. Mamy stabilny i w pełni zamknięty skład zespołu, którym chcemy powalczyć w PlusLidze – podsumował Lesław Walaszczyk.

źródło: ksnorwidczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2023-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved