Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Giolito zastąpi De Giorgiego w kadrze Włoch

Giolito zastąpi De Giorgiego w kadrze Włoch

fot. Klaudia Piwowarczyk

Trener Włochów Ferdinando De Giorgi podczas kanadyjskiego turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów dostał dodatni wynik na obecność koronawirusa i zgodnie z lokalnymi przepisami musiał poddać się kwarantannie. Tym samym nie poleci na Filipiny, bowiem został we Włoszech zatrzymany przez lekarzy. Zatem włoska kadra potrzebowała zastępcy na kolejny turniej Siatkarskiej Ligi Narodów.

Po powrocie do Włoch okazało się, że pozytywny wynik ma też Massimo Caponeri. Włosi zdecydowali, że pierwszym trenerem w tej sytuacji zostanie czasowo Nicola Giolito.Włosi w turnieju na Filipinach zmierzą się z Niemcami, Japonią, Słowenią i Chinami.

źródło: dal15al25.gazzetta.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę