Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Gino Sirci: Jesteśmy blisko porozumienia w sprawie Grbicia

Gino Sirci: Jesteśmy blisko porozumienia w sprawie Grbicia

fot. Klaudia Piwowarczyk

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w sobotę wygrała Ligę Mistrzów. Od kilku tygodni pojawiały się plotki, że mimo podpisania umowy na kolejny sezon Nikola Grbić opuści klub i przejdzie do Sir Safety Perugii. – Dyskutowaliśmy z ZAKSĄ o możliwości wykupu kontraktu. W sobotę spotkałem się z Sebastianem Świderskim i agentem Nikoli Grbicia. Jesteśmy blisko osiągnięcia porozumienia – powiedział w wywiadzie dla TVP Sport Gino Sirci, właściciel Sir Safety Perugii.

Kilka tygodni temu usłyszeliśmy, że trener chciałby wrócić do Włoch. Powód? Kwestie rodzinne, nauka dzieci w Italii, bycie daleko od żony. Ta informacja dała nam nadzieję, że prowadzenie rozmów jest możliwe – dodał Sirci.Prezes klubu z Perugii twierdzi również, że negocjacje w sprawie wykupu kontraktu Serba trwają, a ze strony ZAKSY uczestniczy w nich Sebstian Świderski. Udział w rozmowach bierze oczywiście też manager Grbicia.

W mediach pojawiły się również plotki o zainteresowaniu Perugii Kamilem Semeniukiem. Sirci szybko je jednak uciął. Według niego transfer już w tym roku do Włoch byłby zbyt szybki dla Semeniuka. Prezes włoskiego klubu stanowczo potwierdził, że jedynie Grbić jest w orbicie jego zainteresowań.

źródło: opr. własne, sport.tvp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę