Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ferhat Akbas:  Jestem bardzo dumny z zawodniczek i ze sztabu

Ferhat Akbas:  Jestem bardzo dumny z zawodniczek i ze sztabu

-Jestem naprawdę bardzo dumny z zawodniczek, ze sztabu. W tym sezonie wróciliśmy z dalekiej podróży, trudno znaleźć słowa, aby to opisać – powiedział po wtorkowym meczu z Developresem Rzeszów trener Grupy Azoty Chemik Police Ferhat Akbas.  Policzanki po ciężkich bojach w finale zdobyły mistrzostwo Polski.

Radości po ostatnim meczu sezonu nie ukrywał opiekun świeżo upieczonych mistrzyń Polski. – Jestem naprawdę bardzo dumny  z zawodniczek, ze sztabu. W tym sezonie wróciliśmy z dalekiej podróży, trudno znaleźć słowa, aby to opisać. Walczyliśmy na boisku i mówiliśmy „na boisku”, w przeciwieństwie do rywali, którzy wiele mówili „poza boiskiem”.  Wygraliśmy to mistrzostwo w naprawdę dobrym stylu. To, co się wydarzyło na długo zostanie w naszej pamięci. To był szalony sezon – powiedział Ferhat Akbas.Szkoleniowiec odniósł się także do niesamowitej obrony Natalii Mędrzyk w końcówce trzeciej partii. – Obrona nogą w wykonaniu Natalii była nieprawdopodobna, pokazała to, jak skoncentrowany był zespół. Ona weszła z ławki – powiedział. Przyznał także, że nie był to dla jego drużyny łatwy sezon. – Najważniejsze jest dla nas to, jak ten sezon się zakończył, a faza play-off wyglądała tak, jak chcieliśmy. Początek sezonu oczywiście był dla nas bardzo zły, ale wróciliśmy, co pokazało siłę tej drużyny, to jak ona rosła. Zasłużyła na te medale – powiedział.

Wydaje się, że kluczem do sukcesu Chemika byłą praca zespołowa. – Cały sezon graliśmy w różnych zestawieniach, często decydowałem się na zmiany w składzie. Dziewczyny się wzajemnie wspierały, należy im się duży szacunek. Jeszcze raz powtórzę – jestem ze wszystkich bardzo dumny – zakończył Akbas.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę