Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ewelina Żurowska: W ostatnim secie zaważyła zagrywka

Ewelina Żurowska: W ostatnim secie zaważyła zagrywka

– To było bardzo ważne zwycięstwo i cieszymy się, że było za trzy punkty, bo wiemy, że ten ostatni set nie wyglądał tak, jak byśmy chciały, ale najważniejsze, że doprowadziłyśmy go do końca i zakończyło się w trzech setach – powiedziała po zwycięstwie nad Legionovią przyjmująca OnlyBio Pałacu Bydgoszcz Ewelina Żurowska.

Pałacanki wygrały ostatecznie 3:0, ale musiały się sporo namęczyć w trzeciej partii. – W ostatnim secie zaważyła zagrywka. Paulina Bałdyga dobrze ją poprowadziła i z naszej strony było na pewno łatwiej, a poza tym jest Monika Gałkowska… – dodała siatkarka Pałacu.

Bydgoszczanki wróciły na zwycięski szlak, z którego w kiepskim stylu zeszły w ubiegłej kolejce w Łodzi. – Wiemy, że mecz z ŁKS-em w zeszłym tygodniu nie potoczył się tak, jak chciałyśmy. To, że przegrałyśmy to jedno, ale na pewno styl nam się nie podobał, zresztą sztabowi i kibicom również, dlatego fajnie, że dziś było 3:0 i mam nadzieję, że będziemy szły drogą zwycięstw – zakończyła Żurowska.

źródło: inf. własna, KS Pałac Bydgoszcz YouTube