Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > W Estonii bez większych zmian, Hanno Pevkur nadal na czele federacji

W Estonii bez większych zmian, Hanno Pevkur nadal na czele federacji

fot. materiały prasowe

Hanno Pevkur pozostanie na czele Estońskiej Federacji Piłki Siatkowej (EVF) przez kolejne cztery lata. Walne zgromadzenie EVF, które odbyło się w ubiegły weekend, zaowocowało również wyborem członków zarządu federacji w osobach: Jaano Haidla, Lauri Kasper, Tarmo Keskküla, Tanel Kiik, Indrek Luukas, Rain Sepp, Jaano Vink i Anneli Ott.

Hanno Pevkur kieruje organizacją krajową w Estonii od 2012 roku i po reelekcji wyraził chęć przyczynienia się do dalszego rozwoju estońskiej siatkówki na wszystkich poziomach.Moim pierwszym celem jest upewnienie się, że przyszłoroczne mistrzostwa Europy w Tallinie będą zorganizowane w najlepszy możliwy sposób. Co więcej, plany na przyszłość obejmują również organizację kobiecego EuroVolley. Dla mnie ważne jest również doskonalenie siatkówki młodzieżowej i upewnianie się, że coraz więcej osób wybiera siatkówkę jako pierwszy sport rekreacyjny, który uprawiają. Planuję wnieść swój wkład na wszystkich poziomach tego sportu, by siatkówka była najbardziej popularnym sportem w Estonii – powiedział Pevkur.

Wierzę, że mamy dobry zespół do współpracy przez następne lata. Jednym z wielkich zadań jest stworzenie nowego planu rozwoju federacji, który obejmie wszystkie aspekty estońskiej siatkówki – dodał Pevkur.

źródło: CEV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved