Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Emilia Oktaba: Z każdym przeciwnikiem gra się inaczej

Emilia Oktaba: Z każdym przeciwnikiem gra się inaczej

fot. energetykpoznan.pl

Enea Energetyk Poznań wygrał z SAN-Pajdą Jarosław, ale początek meczu nie zapowiadał się dobrze dla gospodyń. – Rywalki na początku zaczęły realizować konsekwentnie swój plan, a my im pozwoliłyśmy na rozegranie się, co skutkowało tym, że nas troszkę „pogoniły”. Na szczęście udało się tego seta wygrać – powiedziała po meczu MVP spotkania Emilia Oktaba.

Siatkarka zapytana o to, czy są rywale łatwiejsi i trudniejsi na siatce, oczywiście potwierdziła, dodając, że każdy rywal jest zróżnicowany. – Z każdym przeciwnikiem gra się inaczej i zależy to od rozgrywającej, czy też siły ataku, a przede wszystkim przyjęcia, bo kiedy jest dobre przyjęcie, to można się bawić siatkówką.Zawodniczka dodała również, że na treningach zespół ćwiczy w różnych konfiguracjach i jest gotowy na zmieniające się warunki gry. – Zgrywamy się w różnych wariantach i sytuacjach, więc możemy też w różnych zestawieniach grać i to jest na plus dla naszej drużyny. 

źródło: Energetyk Poznań TV, inf, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę