Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > EEVZA U17 K: Kolejna wygrana Polek bez straty seta

EEVZA U17 K: Kolejna wygrana Polek bez straty seta

fot. cev.eu

Reprezentacja Polski kobiet U17 w czwartym meczu Mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA) zmierzyła się drużyną Litwy i ponownie nie straciła ani jednego seta. Polki są już prawie pewne awansu do przyszłorocznych mistrzostw Starego Kontynentu.

Podopieczne Krzysztofa Janczaka wygrały dotychczas wszystkie spotkania i nie oddały rywalom nawet jednego seta. Mecz z Litwinkami od początku do końca był starciem do jednej bramki. Polskie kadrowiczki przewyższały rywalki umiejętnościami, a ich jedynym wrogiem były problemy z koncentracją, które co jakichś czas dawały o sobie znać. Całe spotkanie przebiegało jednak bez większych kłopotów. Siatkarki prowadzone przez Krzysztofa Janczaka szybko budowały przewagę, którą były w stanie utrzymać, a chwilowe zrywy po drugiej stronie siatki, nie stwarzały większego zagrożenia. Zwłaszcza, że zmorą reprezentacji Litwy były jej własne błędy. Tymczasem Polki dobrze wykorzystywały blok rywalek, a dodatkowo grały pewnie i konsekwentnie nie tylko w ataku, ale też w polu serwisowym, w którym nie bały się ryzykować.W sobotę przed biało-czerwonymi ostatni krok – mecz z Łotyszkami. Awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy jest już jednak jedynie formalnością.

Polska – Litwa 3:0
(25:12, 25:13, 25:17)

 

 

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę