Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dominik Depowski: Wyniki nie są najważniejsze na tym etapie

Dominik Depowski: Wyniki nie są najważniejsze na tym etapie

fot. Ślepsk Malow Suwałki

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w pierwszym z dwóch zaplanowanych sparingów z Projektem Warszawa 0:4. Suwałczanie rywalizowali z podopiecznymi trenera Roberta Santilliego w warszawskiej Arenie Ursynów.

Trener Dominik Kwapisiewicz, obchodzący tego dnia swoje urodziny, po raz kolejny mocno rotował składem i desygnował do gry niemal wszystkich swoich zawodników. Najwięcej punktów po stronie biało-niebieskich zdobył Bartosz Filipiak, który zagrał w dwóch pierwszych partiach i zanotował 10 punktów.Warto wspomnieć, że do Warszawy nie dotarli Matías Sánchez, Andreas Takvam i Miran Kujundzić, którzy przebywają na zgrupowaniach reprezentacyjnych i dołączą do zespołu w najbliższych tygodniach.

To była fajna gra na boisku. Może wynik nie zadowala, ale to teraz nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest szukanie naszego stylu gry, naszych schematów, tego jak się poruszamy na boisku, jak się zachowujemy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy w ciężkim treningu, więc szybkości i sprawności nie ma takiej, jakiej byśmy chcieli. To nie jest jednak ten czas, by ona była – mówi Dominik Depowski.

Biało-niebiescy rozegrają w piątek (26.08) drugi sparing z Projektem Warszawa około godziny 12:00.

Ślepsk Malow Suwałki – Projekt Warszawa 0:4
(20:25, 19:25, 14:25, 19:25)

Plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2022/2023*:

– 26 sierpnia 2022r. – drugi sparing z Projektem Warszawa (w Warszawie),
– 08-09 września 2022r. – udział w Turnieju Partnerskim organizowanym przez Cerrad Enea Czarnych Radom (w Radomiu i Kozienicach)
– 15-16 września 2022r. – udział w XIII Memoriał Józefa Gajewskiego (w Suwałkach),
– 23-24 września 2022r. – udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego (w Nowym Dworze Mazowieckim).

*Program i miejsce rozgrywania gier kontrolnych może ulec

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę