Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dawid Murek: Zespół ma duży potencjał

Dawid Murek: Zespół ma duży potencjał

Chemeko-System Gwardia Wrocław w poniedziałek, 1 sierpnia rozpoczęła przygotowania do sezonu 2022/2023 TAURON 1. Ligi Mężczyzn pod kierunkiem nowego trenera Dawida Murka. – Skupimy się na tym, żeby dobrze przygotować się fizycznie do sezonu. Najbliższy czas będziemy spędzać na siłowni i połączymy to z ćwiczeniami w hali, w której będziemy pracować nad techniką i taktyką – powiedział szkoleniowiec Gwardzistów.

W poniedziałek siatkarze Gwardii Wrocław rozpoczęli treningi przed startem nowego sezonu. W pierwszych tygodniach zawodnicy będą spędzać sporo czasu na siłowni, aby przygotować się pod względem fizycznym do sporych obciążeń w czasie trwania rozgrywek.Do tego zajęcia będą łączone z treningami w hali. – Skupimy się na tym, żeby dobrze przygotować się fizycznie do sezonu. Najbliższy czas będziemy spędzać na siłowni i połączymy to z ćwiczeniami w hali, w której będziemy pracować nad techniką i taktyką – powiedział Dawid Murek.

Nowy szkoleniowiec uważa, że nowo powstała drużyna ma duży potencjał, ale póki co, nie chce wyznaczać żadnych konkretnych celów. – Ten zespół ma duży potencjał. Na papierze wszystkie nazwiska dobrze wyglądają. Udało się nam odpowiednio zbilansować drużynę. To oczywiście cieszy. Chcę jednak powiedzieć, że jestem ostrożny z określaniem celów. Mamy już wiele przykładów, kiedy mówiło się o tym, że chce się zdobyć medal czy awansować do PlusLigi. Czasami to inaczej się kończy, niż pierwotnie się zakładało. Chcemy robić swoją robotę, najlepiej jak potrafimy. Moim zdaniem, każdy następny mecz będzie dla nas ważny. To co przyniesie przyszłość i liga, tak naprawdę zweryfikuje parkiet – podkreślił sternik Gwardii. Zwrócił również uwagę na to, że do treningów i gry w siatkówkę trzeba podchodzić z pełną pokorą i cierpliwością. – Pokora jest ważna. Musimy wraz z nią funkcjonować. W siatkówce jest ona bardzo istotna – zakończył Dawid Murek.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę