Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Konarski zakażony koronawirusem

Dawid Konarski zakażony koronawirusem

Z PlusLigi docierają informacje o kolejnych pozytywnych wynikach testów na wirusa SARS-CoV-2. Po wtorkowych doniesieniach z GKS-u Katowice, dziś wiadomość o zakażeniu przekazał klub z Radomia. W rezultacie przeprowadzonych testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 Dawid Konarski otrzymał pozytywny wynik.

Prezentujemy komunikat klubu:Cała drużyna wraz ze sztabem trenerskim przeszła testy w dniu 23.10.2020 przed wyjazdem do Suwałk. Otrzymaliśmy informację o komplecie negatywnych wyników.

W dniu 26.10.2020 objawy złego samopoczucia zgłosił Dawid Konarski, który po konsultacji z lekarzem od razu miał wykonany test, tym razem z wynikiem pozytywnym, który klub otrzymał w dniu 28 października.

– Pozostała część zespołu jest na bieżąco monitorowana i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń – powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. Wojciech Stępień.

Klub WKS Czarni Radom S.A. w kolejnych dniach będzie informować o działaniach oraz stanie zdrowia zawodnika. Klub pozostaje w stałym kontakcie z  Polską Ligą Siatkówki.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved