Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Danielle Cuttino i Hattaya Bamrungsuk z kontraktami z japońską drużyną

Danielle Cuttino i Hattaya Bamrungsuk z kontraktami z japońską drużyną

fot. voleybolunsesi.com

Toyota Auto Body Queenseis zapowiedziała podpisanie kontraktów z zagranicznymi zawodniczkami. Zgodnie z opublikowanymi przez klub informacjami do drużyny zdecydowała się dołączyć Danielle Cuttino. W dodatku, na kolejny sezon pozostanie w niej Hattaya Bamrungsuk.

– Danielle jest ciekawą zawodniczką ze względu na swój wzrost i związane z nim szybkie ataki. Od 2019 roku jest członkinią reprezentacji USA, brała też udział w niedawno rozgrywanej Lidze Narodów. Była również kluczową zawodniczką w ligach: włoskiej (Serie A) i brazylijskiej (Superliga), a w ubiegłym sezonie w Brazylii przyczyniła się do drugiego z rzędu zwycięstwa swojej drużyny – tak klub przybliżył kibicom nową zawodniczkę.Nie zabrakło także komentarza zespołu dotyczącego pozostania w nim Hattayi Bamrungsuk. – Ostatni sezon był pierwszym, w którym Hattaya brała udział w V-League, jako członkini reprezentacji Tajlandii i przy tej okazji pokazała swoje umiejętności, zdobywając nagrodę dla najlepszej środkowej blokującej i przyczyniając się w dużym stopniu do zwycięstwa drużyny swoimi blokami i szybkimi atakami. W tym sezonie, który jest jej drugim, oczekujemy od niej jeszcze lepszych wyników niż w poprzednim – napisał klub Toyota Auto Body Queenseis.

źródło: ivolleymagazine.it, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę