Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Daniel Pliński nadal szkoleniowcem szczecińskiej Błyskawicy

Daniel Pliński nadal szkoleniowcem szczecińskiej Błyskawicy

fot. Katarzyna Antczak

STALPRO Błyskawica Szczecin buduje już skład na sezon 2021/2022. Drugoligowy zespół będzie miał w nim niewątpliwie nadzieję na lepszy wynik, niż w w minionym sezonie. O wyniki zespołu poza zawodnikami zadba Daniel Pliński, który stery STALPRO Błyskawicy objął w styczniu bieżącego roku i jak poinformował klub, również w kolejnym sezonie poprowadzi zespół. 

Szczecińska drużyna po upadku KPS Stoczni stara się godnie reprezentować miasto na szczeblu centralnym.  W minionym sezonie jednak zajęła 7. miejsce w tabeli grupy 1.  W klubie jednak pracują, aby w kolejnym sezonie poprawić rezultat, a ważnym ogniwem ma być niewątpliwie Daniel Pliński.Szkoleniowiec szczecinian to  142-krotny reprezentant Polski, 5-krotny zdobywca Pucharu Polski, 5-krotny mistrz Polski, srebrny medalista Ligi Mistrzów, 2-krotnie brązowy medalista Ligi Mistrzów, wicemistrz świata z 2006 roku oraz mistrz Europy z 2009 roku. Pliński był również asystentem Pawła Woickiego podczas letniej Uniwersjady w 2019 roku, na której Polska reprezentacja zajęła drugie miejsce.

Daniel Pliński przejął zespół w styczniu i pod wodzą tego trenera drużyna wygrała 4 mecze z rzędu i zaliczyła zaledwie jedną porażkę, ulegając siatkarzom z Międzyrzecza – zwycięzcom grupy 1. II Ligi. Jak na razie szczeciński klub opuścili Szymon Bąk i Krystian Herrmann.

źródło: Błyskawica Szczecin - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę