Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Częstochowianka odkryła kolejne karty

Częstochowianka odkryła kolejne karty

fot. Michał Szymański

Częstochowianka Częstochowa odsłoniła kolejne karty przed zbliżającym się sezonem 2022/2023. Do klubu, po rocznej grze  w ITA TOOLS Stali Mielec, powróciła Wioletta Lach. W klubie zdecydowała się pozostać przyjmująca Daria Dąbrowska.

Wioletta Lach cztery lata temu wywalczyła z Częstochowianką awans do I ligi, grała w tym klubie przez pierwsze dwa lata po awansie. Rok temu przeszła do zespołu ITA TOOLS Stał Mielec, by znów powrócić. W poprzednim sezonie rozegrała 23 mecze i zdobyła 142 punkty, w tym 48 blokiem.Karierę w klubie spod Jasnej Góry postanowiła kontynuować Daria Dąbrowska. Przyjmująca w poprzednim sezonie rozegrała 28 meczów, w których zdobyła 379 pkt, w tym 16 asów i 42 punkty blokiem.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze kobiet

 

źródło: Klub Sportowy Częstochowianka - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę