Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czarni Radom z nowym środkowym

Czarni Radom z nowym środkowym

fot. Ślepsk Suwałki

Środkowy Sebastian Warda dołączył do drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. W ostatnim sezonie 32-letni siatkarz bronił barw zespołu Ślepska Malow Suwałki. Czarnym ma pomóc w obliczu kłopotów zdrowotnych w zespole.

Sebastian Warda urodził się 18 stycznia 1989 roku. 32-letni siatkarz swoją profesjonalną karierę rozpoczął w klubie Joker Piła. W latach 2009-2011 Sebastian Warda przeniósł się do zespołu BBTS-u Bielsko-Biała. W sezonie 2011/2012 środkowy trafił do klubu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, z którym zdobył brązowy medal mistrzostw Polski.Kolejnym klubem środkowego bloku był zespół Effectora Kielce (2012/2013). W latach 2013-2016 Sebastian Warda bronił barw drużyny MKS-u Będzin. W sezonie 2016/2017 siatkarz zasilił szeregi Aluron Virtu Warty Zawiercie, z którą awansował do rozgrywek PlusLigi. W kolejnych latach swojej kariery Sebastian Warda reprezentował kolejno barwy ONICO Warszawa, Indykpolu AZS Olsztyn oraz Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, z którym zdobył  SuperPuchar Polski. Ostatni sezon 32-letni siatkarz rozegrał w drużynie Ślepska Malow Suwałki, z którym sięgnął na koniec rozgrywek PlusLigi po 7. miejsce.

Sebastian Warda łącznie ma rozegranych w PlusLidze osiem sezonów. W swoim dorobku nowy nabytek Cerrad Enea Czarnych Radom w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce ma 140 rozegranych meczów, w których zdobył łącznie 422 punkty. – Cieszę się że mam okazję dołączyć do zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom. Za mną pierwsze treningi z nową drużyną, która przyjęła mnie bardzo dobrze – powiedział nowy środkowy zespołu Wojskowych Sebastian Warda.

źródło: czarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę