Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czarni mają nowego rozgrywającego

Czarni mają nowego rozgrywającego

fot. https://www.berlin-recycling-volleys.de/

Cerrad Enea Czarni Radom zakontraktowali nowego siatkarza. Do zespołu Pawła Woickiego dołącza amerykański rozgrywający Matt West, który do PlusLigi przenosi się z niemieckiego zespołu Helios Grizzlys Giesen.

Matt West to urodzony w 1993 r. w USA rozgrywający. W swoim kraju ukończył Pepperdine University, skąd trafił do europejskich klubów. Pierwszym przystankiem w profesjonalnej karierze sportowej był SWD Powervolleys. W sezonie 2016/2017 Matt West przeniósł się do Holandii, gdzie bronił barw Abiant Lycurgus. Kolejnymi zespołami w karierze rozgrywającego z USA były: Kladno (Czechy), Hurrikaani (Finlandia), Dragons Cannes (Francja), Tokat (Turcja) oraz dwa niemieckie zespoły Berlin Recycling Volleys i Helios Grizzlys Giesen.W tym czasie amerykański siatkarz sięgnął po: Super Puchar Holandii (2016), Mistrzostwo Holandii (2017), srebrny medal Ligi Czeskiej (2018), brązowy medal Ligi Fińskiej (2019) oraz Super Puchar Niemiec (2021) i Mistrzostwo Niemiec (2022). Broniąc barw reprezentacji USA, Matt West zdobył: srebrny medal Mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów Kadetów, brązowy medal o Puchar Panamerykański Kadetów oraz dwukrotnie złoty medal Mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów Juniorów.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę