Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Cristian Poglajen zagra w UPCN Voley

Cristian Poglajen zagra w UPCN Voley

fot. Natalia Grabarczyk

Argentyński przyjmujący – Cristian Poglajen wraca do ojczyzny. W sezonie 2022/2023 będzie bronił barw argentyńskiego UPCN Voley.

Cristian Poglajen jest 33-letnim argentyńskim zawodnikiem grającym na pozycji przyjmującego. W nadchodzącym sezonie będzie bronił braw najbardziej utytułowanej drużyny w historii argentyńskiej siatkówki – UPCN Voley. W swojej siatkarskiej karierze reprezentował wiele klubów.Od 2017 do 2019 grał we włoskim klubie – Bunge Rawenna. W późniejszych latach występował w tureckich zespołach – Ziraat Bankasi Ankara i Afyon Belediye Yuntas. Siatkarz występował również w polskiej drużynie – Effector Kielce (2013/2014).

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę