Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Budowlani Łódź potwierdzili transfer atakującej

Budowlani Łódź potwierdzili transfer atakującej

fot. Łukasz Krzywański

W ubiegłym sezonie przebojem weszła do rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet zastępując Mię Jerkov i ratując trudną sytuacje zespołu z Radomia. W barwach E.Leclerc Moya Radomka rozegrała dziewięć spotkań, w których zdobyła aż 179 punktów, co daje wynik 20 punktów w meczu. Amerykanka Veronica Jones-Perry dołącza do Grot Budowlanych Łódź.

Veronica Jones-Perry urodziła się 20 stycznia 1997 roku w West Jordan w stanie Utah. Dotychczas grała na pozycji przyjmującej. W barwach Grot Budowlanych zobaczymy ją na pozycji atakującej. Występowała w zespole Uniwersytetu Birmingham. Do E.Leclerc Moya Radomki Radom przeniosła się z drużyny Serie A – Banci Valsabbina Millenium Brescia. Teraz rozegra sezon w koszulce z betką na piersi.– Dotychczas milczeliśmy w kwestii tego transferu, ponieważ przez problemy wynikające z pandemii koronawirusa nie wiedzieliśmy, czy uda się dopiąć wszystko do końca. Teraz możemy oficjalnie ogłosić, że Veronica Jones-Perry będzie zawodniczką Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2020/2021. Bardzo się cieszę, że udało nam się pozyskać tak wartościową siatkarkę, jaką jest Roni. Doskonale pamiętam mecz mojego zespołu przeciwko drużynie z Radomia, w którym Jones-Perry zdobyła 31 punktów! Pomyślałem, że dobrze będzie mieć taką armatę po swojej stronie – powiedział prezes klubu Marcin Chudzik.

– Gra w polskiej lidze była dla mnie wspaniałym doświadczeniem, dlatego cieszę się, że kolejny sezon spędzę również w tym kraju. Jestem bardzo podekscytowana, że zagram w barwach Grot Budowlanych Łódź. Chcę być częścią tego zespołu i klubu. Zamierzam ciężko pracować każdego dnia, by być coraz lepszą na boisku i wraz z nową drużyną pokazać, na co nas stać – powiedziała Veronica Jones-Perry.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w Tauron Lidze

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved