Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Britt Bongaerts: Czułam wielkie wsparcie z ławki

Britt Bongaerts: Czułam wielkie wsparcie z ławki

fot. Michał Szymański

ŁKS Commercecon Łódź po kolejnej przerwie spowodowanej koronawiursem odnajduje właściwy rytm. Już w Rzeszowie Łódzkie Wiewióry zaprezentowały się dobrze, ale nie udało im się urwać liderkom tabeli chociaż punktu. W następnym meczu bardzo pewnie pokonały DPD Legionovię Legionowo. Na boisku panowała bardzo dobra atmosfera i duża pewność siebie.

Od początku łódzko-legionowskiego starcia było widać, że obie drużyny nastawione są na zaciętą walkę. Łodzianki emanowały pewnością siebie i wywierały na rywalkach dużą presję w polu zagrywki. Britt Bongaerts dokonywała bardzo dobrych wyborów, co także bardzo przyczyniło się do cennego zwycięstwa.Myślę, że zaczęłyśmy bardzo pewnie. Bardzo miło było w końcu móc przetrenować pełen tydzień całą czternastką przygotowując się do meczu. To chyba był pierwszy taki czas od początku sezonu, bo wcześniej coś się działo co chwila. To nam bardzo pomogło i dało możliwość popracowania nad pewnymi rzeczami. Trenowałyśmy dobrze i ta pewność sobie pomogła nam wygrać 3:0. Bardzo mnie to cieszy – mówiła holenderska rozgrywająca.

Oprócz pewności siebie na boisku siatkarki ŁKS-u mogły liczyć na duże wsparcie od koleżanek z ławki. – Czułam też energię i wielkie wsparcie z ławki rezerwowych. Początek sezonu był trudny. Spotykałyśmy się z dziewczynami i dużo rozmawiałyśmy. Myślę, że to może nas jeszcze wzmocnić. Mamy w sobie dużo motywacji, także na przyszłość – dodała.

ŁKS Commercecon jest jedną z tych drużyn, która musiała się mierzyć z koronawiursem już dwa razy. – Nie było łatwo, ale ta sytuacja z koronawirusem nie jest łatwa dla nikogo. Pomimo przerw udało nam się znaleźć w końcu właściwy rytm gry. Ciężko było, bo naprawdę ciężko wrócić do właściwego rytmu jak 10 dni trenujesz, a potem masz 10 dni przerwy i siedzisz w domu. Cały sezon taki będzie i każdy zespół zmaga się z tymi problemami. Ten, który poradzi sobie najlepiej zostanie mistrzem – zakończyła Bongaerts.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved