Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Brazylijska rozgrywająca w Casalmaggiore

Brazylijska rozgrywająca w Casalmaggiore

fot. Klaudia Piwowarczyk

Ananda Cristina Marinho została nową rozgrywającą VBC Epiu Casalmaggiore. Brazylijka będzie zastępować Carli Lloyd. – Nie mogę doczekać się rozpoczęcia treningu z nowymi koleżankami i sztabem trenera Parisiego. Jestem tu, aby dać z siebie wszystko dla zespołu. Razem zrobimy naprawdę dobre rzeczy, jestem o tym przekonana – powiedziała Brazylijka.

VBC Epiu Casalmaggiore znalazł zastępczynię dla Carli Lloyd. Amerykanka zaszła w ciążę, przez co nie będzie mogła wypełnić swojego kontraktu. W miejsce rozgrywającej na początku października zakontraktowano Anandę Cristinę Marinho.Siatkarka urodziła się w Sao Paulo w Brazylii 2 maja 1989 roku. Zawodniczka w sezonach 2017/2018 i 2019/2020 broniła barw brazylijskiego klubu Dentil/Praia Clube. W jej siatkarskim CV są głównie brazylijskie kluby. W swojej karierze sięgała po mistrzostwo Brazylii, Puchar i Superpuchar tego kraju. W sezonie 2020/2021 miała reprezentować barwy rumuńskiego CS Medgidia.

Jestem bardzo szczęśliwa, że tu jestem – powiedziała Marinho. – Nie mogę doczekać się rozpoczęcia treningu z nowymi koleżankami i sztabem trenera Parisiego. Jestem tu, aby dać z siebie wszystko dla zespołu. Razem zrobimy naprawdę dobre rzeczy, jestem o tym przekonana – dodała rozgrywająca, która o miejsce na boisku rywalizować będzie z Francescą Bonciani.

VBC Epiu Casalmaggiore obecnie zajmuje 7. miejsce w tabeli ligi włoskiej. Zespół z trzech spotkań wygrał tylko jedno (w 3. kolejce 3:0 przeciwko Zanetti Bergamo) i ma na swoim koncie trzy punkty.

źródło: opr. własne, volleyballcasalmaggiore.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved