Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartosz Kwolek: Wszystko po trochu jeszcze trzeba poprawić

Bartosz Kwolek: Wszystko po trochu jeszcze trzeba poprawić

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja Polski bez straty seta zakończyła swój udział w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Polska kadra w ostatnim meczu turnieju 3:0 pokonała Serbię i triumfowała w memoriale. W sobotę szansę na dłuższy występ dostał między innymi Bartosz Kwolek. – Nie wiem, czy to było moje 100%, ale na pewno cieszę się z występu. Sam sobie pokazałem, że potrafię odbijać. Kibicom mam nadzieję również – powiedział Strefie Siatkówki przyjmujący polskiego zespołu. 

W ostatnim meczu Memoriału Wagnera na przestrzeni całego spotkania miał okazję pokazać się Bartosz Kwolek. Przyjmujący reprezentacji Polski z 13 oczkami na swoim koncie był najlepiej punktującym siatkarzem polskiego zespołu.Nie wiem czy to było moje 100%, ale na pewno cieszę się z występu. Sam sobie pokazałem, że potrafię odbijać. Kibicom mam nadzieję również – ocenił Bartosz Kwolek.

Reprezentacja Polski wszystkie mecze memoriału wygrała nie tracąc nawet seta, a przed mistrzostwami świata czeka ją jeszcze jedno spotkanie kontrolne, to odbędzie się we wtorek w Katowicach. – W niedzielę mamy jeszcze dzień odpoczynku, a od poniedziałku wracamy już do trenowania i grania – podsumował Kwolek. Biało-czerwoni w Krakowie pokazali się z dobrej strony, ale jak przyznają, nie jest to jeszcze ich najlepsza gra. – Wszystko po trochu jeszcze trzeba poprawić. Nie ma jednego elementu, w którym mocno zawodzimy. Jeśli chodzi o te mecze, które nas czekają, to na pewno ten nasz najwyższy poziom trzeba będzie trzymać przez cały mecz, nie tylko na początku czy też na końcu. Na pewno nad tym musimy popracować – zapowiedział Bartosz Kwolek.

Trzy mecze i trzy wygrane 3:0 z pewnością mogą napawać optymizmem przed startem najważniejszego turnieju w tym sezonie reprezentacyjnym, ale zarówno Kwolek, jak i pozostali zawodnicy, a także sztab szkoleniowy podchodzącą do tego z umiarkowanym optymizmem. –To nadal jest jednak tylko turniej towarzyski i o tym trzeba pamiętać. To podejście zawsze jest trochę inne. Może nie tyle nasze, ale przede wszystkim innych drużyn i te zwycięstwa trzeba brać z lekkim marginesem – wyjaśnił Bartosz Kwolek. Już we wtorek podopieczni Nikoli Grbicia zagrają towarzysko z Argentyną, a w piątek rozpoczną zmagania w mistrzostwach świata.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę