Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartosz Kurek: Zdrowie dopisuje, a to jest najważniejsze

Bartosz Kurek: Zdrowie dopisuje, a to jest najważniejsze

fot. Klaudia Piwowarczyk

– To zawsze jest nasz ostatni sprawdzian przed największymi imprezami. To też oczekiwanie i niepewność, jeżeli chodzi o to, co zaprezentujemy na boisku, a także czy zaprocentuje to na docelowej imprezie – powiedział Bartosz Kurek. Polski siatkarz wypowiedział się przed startem XIX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

W swoim pierwszym meczu podczas XIX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera biało-czerwoni staną naprzeciwko reprezentacji Iranu. Co Kurek sądzi o najbliższych rywalach Polaków?Iran to młodość, dynamika i siła. Grają naprawdę bardzo fajną i fizyczną siatkówkę. Ostatnim słowem, którym opisałbym ten zespół, jest waleczność. Żeby z nimi wygrać, trzeba się postarać i do końca doprowadzić swoją przewagę – ocenił.

Bartosz Kurek wypowiedział się również na temat swojego samopoczucia przed zbliżającymi się mistrzostwami świata. – Wszystko jest dobrze. Zdrowie dopisuje, a to jest najważniejsze. Cieszę się, że przynajmniej do tej pory nie pojawiły się żadne problemy fizyczne, które przeszkadzałyby nam prezentować naszą najlepszą siatkówkę – podsumował.

Cała rozmowa Marty Ćwiertniewicz w serwisie polsatsport.pl

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę