Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Bednorz na treningu PGE Skry

Bartosz Bednorz na treningu PGE Skry

fot. legavolley.it

W środowych zajęciach PGE Skry uczestniczył Bartosz Bednorz, były siatkarz bełchatowskiego klubu, który kilka miesięcy temu podpisał kontrakt z Zenitem Kazań. – Chciałem zobaczyć się z chłopakami, trochę poodbijać piłkę. Miałem dłuższą przerwę po zgrupowaniu reprezentacji – przyznaje zawodnik.Bartosz Bednorz występował w PGE Skrze w latach 2016–2018, zdobył wówczas złoty i srebrny medal mistrzostw Polski oraz krajowy Superpuchar. Kilka miesięcy temu jeden z najlepszych przyjmujących w Europie podpisał kontrakt z Zenitem Kazań. Aby dobrze przygotować się do treningów w Rosji, tuż przed wylotem Bednorz przyjechał do Bełchatowa, by podtrzymać formę.

– Chciałem zobaczyć się z chłopakami, trochę poodbijać piłkę. Miałem dłuższą przerwę po zgrupowaniu reprezentacji. Cieszę się, że mogłem ich zobaczyć zdrowych. Mam z Bełchatowem niesamowite wspomnienia. To była wielka radość widzieć tutaj wszystkich chłopaków i cieszę się, że mogłem trochę poodbijać, bo jest mi to potrzebne – mówi Bednorz.

Przyjmujący uczestniczył w zgrupowaniu reprezentacyjnym, ale jak podkreśla, nie był to zwykły obóz. – Dlatego trzeba sobie jakoś radzić, a ja zdecydowałem się przyjechać potrenować do Bełchatowa – dodaje zawodnik Zenitu Kazań. Kiedy znów Bednorz spotka się z kolegami z PGE Skry? – Mam nadzieję, że teraz już w finale Ligi Mistrzów – uśmiecha się siatkarz.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved