Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Arkadiusz Olczyk kapitanem KFC Gwardii Wrocław

Arkadiusz Olczyk kapitanem KFC Gwardii Wrocław

fot. Aleksandra Twardowska

Arkadiusz Olczyk w nadchodzących rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn, będzie pełnił rolę kapitana zespołu KFC Gwardii Wrocław .

Drużyna KFC Gwardia Wrocław przebywa aktualnie na obozie przygotowawczym w Borowicach. Zawodnicy pod kierunkiem Krzysztofa Janczaka szlifują formę przed sezonem 2020/21 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Siatkarze podczas pobytu w Karkonoszach wybrali kapitana zespołu – tę rolę będzie sprawował Arkadiusz Olczyk. Środkowy pełnił tę funkcję również w poprzednich rozgrywkach.Jest mi bardzo miło, że w kolejnym sezonie znowu będę kapitanem drużyny KFC Gwardia Wrocław. Wyboru dokonali chłopaki podczas obozu w Borowicach. To był ich wybór – powiedział Olczyk. Wrocławianie ponad tydzień spędzą w Borowicach. Następnie wrócą do Wrocławia i będą kontynuowali przygotowania. – Trenujemy ciężko. Trener nie pozwala nam spać. Już niedługo widzimy się w hali – zakończył środkowy.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę