Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Angelika Wystel wzmocniła zespół Płomienia Sosnowiec

Angelika Wystel wzmocniła zespół Płomienia Sosnowiec

fot. Michał Szymański

Angelika Wystel została nową siatkarką Płomienia Sosnowiec na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej. Klub z Sosnowca skorzystał z możliwości przeprowadzenia transferu medycznego za kontuzjowaną atakującą, Patrycję Patoń i sięgnął po byłą już siatkarkę PTPS-u Piła. Płomień obecnie zajmuje 5. miejsce w tabeli, dające grę w play-off, ale ma tylko dwa punkty przewagi nad kolejnym zespołem.

Płomień Sosnowiec na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej dokonał transferu medycznego. Trener Krzysztof Zabielny nie będzie mógł już do końca sezonu skorzystać z kontuzjowanej atakującej Patrycji Patoń, która przez cały sezon była podstawową zawodniczką Płomienia.Zastąpi ją Angelika Wystel, która w tym sezonie reprezentowała barwy PTPS-u Piła, z którym spadła z TAURON Ligi. Wcześniej Wystel grała także w Silesii Volley Mysłowice, Nike Węgrów, Solnej Wieliczka i AZS-sie Politechniki Śląskiej Gliwice. Niespełna 26-letnia przyjmująca ma pomóc Płomieniowi w awansie do play-off. Obecnie sosnowiczanki zajmują 5. miejsce w tabeli, które daje im możliwość gry w play-off (SMS Szczyrk, który jest na 2. miejscu, kończy sezon na rundzie zasadniczej). Na dwie kolejki przed końcem tej części sezonu mają jednak tylko dwa punkty przewagi nad SAN Pajdą Jarosław, ale tylko punkt straty do wyprowadzających je rywalek z Poznania.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę