Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ana Kalandadze rozstaje się z ŁKS-em Łódź

Ana Kalandadze rozstaje się z ŁKS-em Łódź

fot. Michał Szymański

W kolejnym sezonie w barwach ŁKS-u Commercecon Łódź nie zobaczymy już Any Kalandadze. Gruzińska przyjmująca rozegrała w łódzkiej ekipie jeden sezon, debiutując nie tylko w polskiej lidze, ale również w Lidze Mistrzyń. Z ekipą Michala Maska sięgnęła po brązowy medal mistrzostw Polski.

Przed przyjściem do TAURON Ligi Ana Kalandadze występowała w tureckich zespołach Ankara DSI GSK i PTT Spor Ankara oraz greckim Markopoulo VC. W polskiej lidze spędziła sezon 2020/2021. W TAURON Lidze wystąpiła w 27 meczach, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 181 punktów, w tym 16 blokiem i 10 z zagrywki. Dzięki grze w ŁKS-ie Commercecon miała również okazję do debiutu w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.Jeden raz została wyróżniona statuetką dla najlepszej zawodniczki spotkania (mecz z Eneą PTPS Piła). Robiła ogromne wrażenie swoją bardzo mocną zagrywką. W przeciągu sezonu występowała zarówno na pozycji przyjmującej, jak i atakującej, a nawet raz zagrała jako środkowa, gdy zespół był zdziesiątkowany po koronawirusowej kwarantannie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę