Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Wójcik: Bardzo chcemy zdobyć brązowy medal

Aleksandra Wójcik: Bardzo chcemy zdobyć brązowy medal

– Wiedziałyśmy, że to jest nasza jedyna szansa, by przedłużyć swoje szanse. Bardzo chcemy zdobyć ten brązowy medal, bo ten sezon był dla nas bardzo trudny. Miałyśmy swoje wzloty i upadki, ale walczymy do końca i cieszymy się, że wracamy z tą rywalizacją do Łodzi – powiedziała po wygranej w Radomiu Aleksandra Wójcik, przyjmująca Łódzkiego Klubu Sportowego.

ŁKS Commercecon Łódź, przegrywając w rywalizacji o brązowy medal 0-2, pojechał do Radomia i pokonał Radomkę po tie-breaku, przedłużając losy rywalizacji. – Wiedziałyśmy, że to jest nasza jedyna szansa, by przedłużyć swoje szanse. Bardzo chcemy zdobyć ten brązowy medal, bo ten sezon był dla nas bardzo trudny. Miałyśmy swoje wzloty i upadki, ale walczymy do końca i cieszymy się, że wracamy z tą rywalizacją do Łodzi – cieszyła się po spotkaniu Aleksandra Wójcik.Łodzianki musiały się sporo namęczyć, by przy dobrej współpracy blok-obrona rywalek kończyć swoje ataki w tym spotkaniu. – Nie tylko dzisiaj, ale w każdym meczu zespół z Radomia ma dobry blok i świetną obronę i bardzo trudno jest wpakować piłkę bezpośrednio w boisko. Musimy dużo kombinować, ale to też da nam więcej jako zawodniczkom, żeby radzić sobie potem w takich trudnych sytuacjach. Widać, że idzie to w dobrym kierunku – zauważyła przyjmująca ŁKS-u Commercecon Łódź.

ŁKS od trzech lat niezmiennie stawał na podium mistrzostw Polski, zdobywając medale. Nic więc dziwnego, że kibice również w tym sezonie oczekują, że łodzianki zakończą rywalizację z medalem na szyi. – Presja jest duża i czasem to nie pomaga, czasem to nie jest łatwe. Mam jednak wsparcie od moich bliskich i to mi na pewno pomaga. Wychodzę na boisko i staram się udowodnić, że powinnam tam być – mówi Wójcik. Czwarty mecz rozegrany zostanie już we wtorek w łódzkiej Sport Arenie. – Na pewno czeka nas kolejne ciężkie spotkanie bez względu na to, gdzie byłoby rozegrane – dodała przyjmująca ŁKS-u.

źródło: opr. własne, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę