Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Aleksandra Lipska: Czuję się dużo lepiej

Aleksandra Lipska: Czuję się dużo lepiej

fot. Michał Szymański

Do tej pory beniaminek z Maceraty odniósł tylko jedną wygraną w tym sezonie. Wciąż też musi sobie radzić bez borykającej się z kłopotami zdrowotnymi Aleksandry Lipskiej, która wierzy, że niebawem wróci do gry. – Chciałabym wrócić na boisko jak najszybciej – stwierdziła zawodniczka.

Słaby początek sezonu ma za sobą CBF Balducci Macerata, która w dotychczasowych spotkaniach odniosła tylko jedno zwycięstwo i poniosła aż sześć porażek. Jednak do tej pory mierzyła się z większością rywali z ligowej czołówki (poza zespołem z Conegliano). W szeregach beniaminka liczą więc, że druga część pierwszej rundy będzie dla niego bardziej udana. Wciąż w Maceracie czekają nie tylko na zwycięstwa, ale również na powrót do gry Aleksandry Lipskiej.Polska skrzydłowa do zespołu z Maceraty wróciła po rocznej przygodzie w Chemiku Police. Do Włoch przyjechała jednak z problemami z prawym barkiem, które wykluczyły ją z gry od początku rozgrywek. Lipska wznowiła już zajęcia i nie może doczekać się, kiedy wróci do gry. – Czuję się dużo lepiej i ciężko pracuję wraz z całym sztabem, aby jak najszybciej wrócić do gry – stwierdziła zawodniczka.

Sporo czasu poświęciła już na powrót do formy, ale nie zamierza niczego przyspieszać. Po konsultacjach ze sztabem szkoleniowym i medycznym będzie powoli wracała do treningów i gry. – Nadal wykonuję zróżnicowaną pracę związaną z barkiem. Chciałabym wrócić na boisko jak najszybciej, ale wciąż nie wiem dokładnie, kiedy to się stanie, ponieważ muszę przestrzegać precyzyjnych wytycznych, robić małe kroki do przodu, aby wrócić do gry w doskonałej formie – zakończyła Aleksandra Lipska.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę