Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agnieszka Kąkolewska: Ten finał może podobać się kibicom

Agnieszka Kąkolewska: Ten finał może podobać się kibicom

fot. Michał Szymański

W dwóch pierwszych meczach finału TAURON Ligi pomiędzy Developresem SkyRes Rzeszów a Grupą Azoty Chemik Police zwycięzcę wyłaniał tie-break. Nie inaczej było także w sobotę. Ostatecznie piątą partię 13:15 wygrał Chemik i już we wtorek podopieczne Ferhata Akbasa mogą zapewnić sobie złote medale, rzeszowianki jednak zrobią wszystko, aby wrócić do Rzeszowa – Znów był tie-break, więc ten finał może się podobać kibicom. Z niecierpliwością  czekamy na czwarty mecz. W Policach zapewne będzie widowisko, być może znów pięciosetowe. Oba zespoły dadzą z siebie maksa. Wiemy, o co walczymy – powiedziała Agnieszka Kąkolewska.

Marlena Kowalewska podkreśliła, że to mógł być kluczowy moment tego finału. – Oby nie było piątej odsłony tego finału. Wiedziałyśmy, że ten mecz jest kluczowy. Na pewno łatwiej nam będzie przystąpić do wtorkowego meczu i zrobimy wszystko, żeby wygrać ten finał. Na tym etapie zmęczenia i podróżami i  pięciosetowymi meczami zadecyduje według mnie  w dużej mierze mental, to która drużyna poradzi sobie lepiej nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Oba zespoły są bardzo dobre – przyznała rozgrywająca grupy Azoty Chemika Police.Agnieszka Kąkolewska ma świadomość, że ten finał się jeszcze nie skończył, ale wierzy, że to policzanki wyjdą z niego zwycięsko. – W końcu nastąpiło w tym finale przełamanie, czyli wygrana na wyjeździe. Znów był tie-break, więc ten finał może się podobać kibicom. Z niecierpliwością  czekamy na czwarty mecz. W Policach zapewne będzie widowisko, być może znów pięciosetowe. Oba zespoły dadzą z siebie maksa, Wiemy, o co walczymy. O początku sezonu właśnie te dwie drużyny były typowane do mistrzostwa. Byli zapewne też tacy, którzy w nas w trakcie sezonu zwątpili. Miałyśmy różne trudności, ale pokazałyśmy charakter i chcemy go pokazywać dalej – powiedziała środkowa.

– Oczywiście nie jestem zadowolona bo przegrałyśmy. Znów było 15:13 w tie-breaku. W tym finale cały czas gramy pięć setów i cały czas jest walka. Pokazujemy fajną siatkówkę i dla ludzi przed .telewizorami to na pewno jest emocjonujące. To jest pozytywne w tej rywalizacji – mówiła po ostatnim gwizdku Jelena Blagojević. kapitan Developresu. – Moim zdaniem grałyśmy dobrze w tym mecz, na równi z Chemikiem. Zabrakło nam dwóch punktów w tie-breaku.  Może nie miałyśmy tyle odwagi, żeby coś więcej zrobić. Teraz jedziemy do Polic i nie mamy nic do stracenia, musimy dać z siebie wszystko i ja wierzę, że wrócimy  do Rzeszowa, żeby to był finał  „na piątkę” – oceniła.

źródło: inf. własna, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę