Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Turecki Galatasaray sięgnął po młodą, utalentowaną Amerykankę

Turecki Galatasaray sięgnął po młodą, utalentowaną Amerykankę

fot. texassports.com

Turecki klub Galatasaray HDI Sigorta Stambuł zatrudnił bardzo utalentowaną zawodniczkę i wschodzącą gwiazdę Stanów Zjednoczonych, Logan Eggleston. Ma ona zastąpić inną amerykańską zawodniczkę – Katherine Bell.

Galatasaray, który obecnie zajmuje piąte miejsce w tureckiej ekstraklasie siatkarek i jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia pojawiła się informacja o zainteresowaniu tą zawodniczką. Teraz jest już to oficjalne i klub ze Stambułu podpisał 1,5-letni kontrakt z amerykańską wschodzącą gwiazdą, Logan Eggleston. 22-letnia atakująca od 2018 roku nosi koszulkę Longhorns, drużyny siatkówki University of Texas w Austin.Eggleston została wybrana najcenniejszą zawodniczką ostatniego sezonu mistrzostw NCAA, w którym jej drużyna zdobył tytuł mistrza kraju. Longhorns pokonał w finale Louisville w Omaha.

Do transferu doszło ze względu na odejście z Galatasaray reprezentantki Stanów Zjednoczonych, Katharine Bell.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę