01-12-2022 czwartek
Viking Bergen (NOR) | Panathinaikos Ateny (GRE) | Challenge Cup M tabela | |
Orion Doetinchem (NED) | Murov Baku (AZE) | Challenge Cup M tabela | |
Hapoel Mate-Asher Akko (ISR) | Steaua Bukareszt (ROU) | Challenge Cup M tabela | |
Maccabi Tel-Aviv (ISR) | PAOK Saloniki (GRE) | Challenge Cup M tabela | |
Lycurgus Groningen (NED) | SVG Lüneburg (GER) | CEV Cup M tabela | |
17:30 | Resovia Rzeszów | Stal Nysa | PlusLiga tabela |
20:30 | Visła Bydgoszcz | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
02-12-2022 piątek
17:30 | ŁKS Łódź | Developres Rzeszów | TAURON Liga tabela |
20:30 | Projekt Warszawa | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
03-12-2022 sobota
14:45 | Skra Bełchatów | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
15:00 | SMS PZPS I Szczyrk | Sokół Mogilno | I liga K tabela |
15:00 | Częstochowianka Częstochowa | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
16:00 | LOS Nowy Dwór Maz. | Wieżyca 2011 Stężyca | I liga K tabela |
16:00 | Stal Mielec | BAS Białystok | I liga K tabela |
16:00 | LTS Legionovia Legionowo | Nike Węgrów | I liga K tabela |
16:00 | Chemik Police | BKS Bielsko-Biała | TAURON Liga tabela |
17:00 | KPS Siedlce | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
17:00 | Avia Świdnik | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | Płomień Sosnowiec | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
17:30 | Ślepsk Suwałki | LUK Lublin | PlusLiga tabela |
18:00 | BAS Białystok | Chrobry Głogów | I liga M tabela |
18:00 | MKS Będzin | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
18:00 | Lechia Tomaszów Maz. | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
18:00 | Legia Warszawa | Krispol Września | I liga M tabela |
18:00 | Karpaty Krosno | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
19:00 | Budowlani Łódź | MKS Kalisz | TAURON Liga tabela |
20:30 | AZS Olsztyn | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
04-12-2022 niedziela
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
17:00 | Gwardia Wrocław | Astra Nowa Sól | I liga M tabela |
17:30 | Barkom Lwów | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
19:00 | Radomka Radom | PWSZ Tarnów | TAURON Liga tabela |
20:30 | Legionovia Legionowo | #VolleyWrocław | TAURON Liga tabela |
05-12-2022 poniedziałek
17:30 | Trefl Gdańsk | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
20:30 | UNI Opole | Pałac Bydgoszcz | TAURON Liga tabela |
06-12-2022 wtorek
Igor Gorgonzola Novara (ITA) | SC Poczdam (GER) | Liga Mistrzyń tabela | |
Fenerbahce Stambuł (TUR) | Tenerife La Laguna (ESP) | Liga Mistrzyń tabela | |
Płomień Sosnowiec | Częstochowianka Częstochowa | I liga K tabela | |
16:15 | Stal Nysa | Projekt Warszawa | PlusLiga tabela |
18:00 | Developres Rzeszów (POL) | Volley Mulhouse (FRA) | Liga Mistrzyń tabela |
18:30 | Warta Zawiercie | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
21:00 | Jastrzębski Węgiel | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
07-12-2022 środa
Imoco Conegliano (ITA) | Vasas Budapeszt (HUN) | Liga Mistrzyń tabela | |
VakifBank Stambuł (TUR) | Crvena Zvezda Belgrad (SRB) | Liga Mistrzyń tabela | |
Anioły Toruń | Avia Świdnik | PP M tabela | |
SPS Konspol Słupca | Arka Chełm | PP M tabela | |
SMS II PZPS Spała | Norwid Częstochowa | PP M tabela | |
Volero Le Cannet (FRA) | CS Volei Alba Blaj (ROU) | Liga Mistrzyń tabela | |
ZAKSA Strzelce Opolskie | MKS Będzin | PP M tabela | |
Vero Volley Mediolan (ITA) | SC Prometej Dnipro (UKR) | Liga Mistrzyń tabela | |
Eczacibasi Stambuł (TUR) | C.S.M. Targoviste (ROU) | Liga Mistrzyń tabela | |
16:15 | AZS Olsztyn | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
18:00 | ŁKS Commercecon Łódź (POL) | Allianz MTV Stuttgart (GER) | Liga Mistrzyń tabela |
18:30 | LUK Lublin | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
20:30 | Grupa Azoty Chemik Police (POL) | Maritza Płowdiw (BUL) | Liga Mistrzyń tabela |
21:00 | BBTS Bielsko–Biała | Barkom Lwów | PlusLiga tabela |
08-12-2022 czwartek
16:15 | GKS Katowice | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
18:00 | Olimpia Sulęcin | Visła Bydgoszcz | I liga M tabela |
18:30 | Trefl Gdańsk | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
21:00 | #VolleyWrocław | UNI Opole | TAURON Liga tabela |
09-12-2022 piątek
17:30 | LTS Legionovia Legionowo | Stal Mielec | I liga K tabela |
17:30 | Pałac Bydgoszcz | Budowlani Łódź | TAURON Liga tabela |
18:00 | Chrobry Głogów | Avia Świdnik | I liga M tabela |
20:30 | BKS Bielsko-Biała | Radomka Radom | TAURON Liga tabela |
10-12-2022 sobota
14:45 | Skra Bełchatów | LUK Lublin | PlusLiga tabela |
15:00 | Wieżyca 2011 Stężyca | Częstochowianka Częstochowa | I liga K tabela |
16:00 | Karpaty Krosno | Płomień Sosnowiec | I liga K tabela |
16:00 | SAN-Pajda Jarosław | SMS PZPS I Szczyrk | I liga K tabela |
16:00 | Nike Węgrów | Stal Mielec | I liga K tabela |
17:00 | BAS Białystok | LOS Nowy Dwór Maz. | I liga K tabela |
17:00 | Norwid Częstochowa | KPS Siedlce | I liga M tabela |
17:00 | AZS AGH Kraków | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
17:00 | Astra Nowa Sól | Legia Warszawa | I liga M tabela |
17:00 | Krispol Września | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
17:30 | Cuprum Lubin | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | BAS Białystok | I liga M tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | Sokół Mogilno | LTS Legionovia Legionowo | I liga K tabela |
19:00 | MKS Kalisz | Chemik Police | TAURON Liga tabela |
20:30 | Czarni Radom | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
11-12-2022 niedziela
14:00 | Karpaty Krosno | SMS PZPS I Szczyrk | I liga K tabela |
14:45 | Jastrzębski Węgiel | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
16:00 | PWSZ Tarnów | ŁKS Łódź | TAURON Liga tabela |
17:30 | Projekt Warszawa | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
19:00 | Developres Rzeszów | Legionovia Legionowo | TAURON Liga tabela |
12-12-2022 poniedziałek
17:30 | Resovia Rzeszów | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
20:30 | Ślepsk Suwałki | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
13-12-2022 wtorek
Jihostroj České Budějovice (CZE) | Volley Schönenwerd (SUI) | CEV Cup M tabela | |
Deya Volley Burgas (BUL) | Olympiakos Pireus (GRE) | Challenge Cup M tabela | |
18:00 | Jastrzębski Węgiel (POL) | Montpellier HSC VB (FRA) | LM M (A) tabela |
19:30 | Berlin Recycling Volleys (GER) | Halkbank Ankara (TUR) | LM M (B) tabela |
20:00 | VfB Friedrichshafen (GER) | Vojvodina Novi Sad (SRB) | LM M (A) tabela |
20:30 | Barkom Lwów | Stal Nysa | PlusLiga tabela |
20:30 | Knack Roeselare (BEL) | Benfica Lizbona (POR) | LM M (C) tabela |
14-12-2022 środa
Lindemans Aalst (BEL) | Omonia Nikozja (CYP) | Challenge Cup M tabela | |
Greenyard Maaseik (BEL) | Lindaren Volley Amriswil (SUI) | CEV Cup M tabela | |
Panathinaikos Ateny (GRE) | Viking Bergen (NOR) | Challenge Cup M tabela | |
Chênois Genewa (SUI) | Galatasaray Stambuł (TUR) | CEV Cup M tabela | |
Valsa Group Modena (ITA) | Arkas Izmir (TUR) | CEV Cup M tabela | |
SVG Lüneburg (GER) | Lycurgus Groningen (NED) | CEV Cup M tabela | |
Sporting Lizbona (POR) | CV Melilla (ESP) | Challenge Cup M tabela | |
C.S. Arcada Galati (ROU) | Savo Volley Kuopio (FIN) | CEV Cup M tabela | |
Fonte Bastardo Azores (POR) | SC Duo Tartu (EST) | Challenge Cup M tabela | |
16:00 | PGE Skra Bełchatów (POL) | Narbonne Volley (FRA) | CEV Cup M tabela |
16:30 | Energetyk Poznań | Częstochowianka Częstochowa | I liga K tabela |
18:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie (POL) | Hebar Pazardżik (BUL) | LM M (B) tabela |
19:00 | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Tours VB (FRA) | LM M (C) tabela |
20:00 | SWD powervolleys Duren (GER) | ACH Volley Ljubljana (SLO) | LM M (E) tabela |
20:30 | Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle (POL) | Decospan VT Menen (BEL) | LM M (D) tabela |
15-12-2022 czwartek
PAOK Saloniki (GRE) | Maccabi Tel-Aviv (ISR) | Challenge Cup M tabela | |
Murov Baku (AZE) | Orion Doetinchem (NED) | Challenge Cup M tabela | |
Steaua Bukareszt (ROU) | Hapoel Mate-Asher Akko (ISR) | Challenge Cup M tabela | |
Fenerbahce Stambuł (TUR) | Volley Piacenza (ITA) | CEV Cup M tabela | |
17:00 | SMS PZPS Spała | MKS Będzin | I liga M tabela |
17:30 | Cuprum Lubin | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
20:00 | Sir Sicoma Perugia (ITA) | Ziraat Bank Ankara (TUR) | LM M (E) tabela |
20:30 | Itas Trentino (ITA) | ČEZ Karlovarsko (CZE) | LM M (D) tabela |
20:30 | Krispol Września | Astra Nowa Sól | I liga M tabela |
16-12-2022 piątek
17:00 | UNI Opole | Developres Rzeszów | TAURON Liga tabela |
17:30 | Ślepsk Suwałki | Stal Nysa | PlusLiga tabela |
19:00 | BKS Bielsko-Biała | ŁKS Łódź | TAURON Liga tabela |
20:30 | Czarni Radom | LUK Lublin | PlusLiga tabela |
17-12-2022 sobota
14:00 | Częstochowianka Częstochowa | BAS Białystok | I liga K tabela |
14:00 | LOS Nowy Dwór Maz. | Nike Węgrów | I liga K tabela |
14:00 | SAN-Pajda Jarosław | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
14:45 | Skra Bełchatów | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
16:00 | Wieżyca 2011 Stężyca | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
16:00 | Stal Mielec | Sokół Mogilno | I liga K tabela |
16:00 | SMS PZPS I Szczyrk | LTS Legionovia Legionowo | I liga K tabela |
17:00 | Płomień Sosnowiec | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:00 | KPS Siedlce | Chrobry Głogów | I liga M tabela |
17:00 | Avia Świdnik | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
18:00 | Norwid Częstochowa | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
18:00 | BAS Białystok | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
18:00 | Lechia Tomaszów Maz. | MKS Będzin | I liga M tabela |
18:00 | Legia Warszawa | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
19:00 | Budowlani Łódź | #VolleyWrocław | TAURON Liga tabela |
19:30 | Visła Bydgoszcz | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
20:30 | GKS Katowice | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
18-12-2022 niedziela
13:00 | Projekt Warszawa | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
17:30 | Chemik Police | Radomka Radom | TAURON Liga tabela |
20:30 | Barkom Lwów | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
19-12-2022 poniedziałek
17:30 | PWSZ Tarnów | Legionovia Legionowo | TAURON Liga tabela |
20:30 | MKS Kalisz | Pałac Bydgoszcz | TAURON Liga tabela |
20-12-2022 wtorek
SC Prometej Dnipro (UKR) | Volero Le Cannet (FRA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Maritza Płowdiw (BUL) | Eczacibasi Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) | Igor Gorgonzola Novara (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
17:30 | Warta Zawiercie | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
18:15 | Vasas Budapeszt (HUN) | Developres Rzeszów (POL) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | Tenerife La Laguna (ESP) | ŁKS Commercecon Łódź (POL) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | LUK Lublin | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
21-12-2022 środa
CS Volei Alba Blaj (ROU) | Vero Volley Mediolan (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Volley Mulhouse (FRA) | Imoco Conegliano (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
SC Poczdam (GER) | VakifBank Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
Allianz MTV Stuttgart (GER) | Fenerbahce Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
16:15 | AZS Olsztyn | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | Avia Świdnik | I liga M tabela |
17:00 | C.S.M. Targoviste (ROU) | Grupa Azoty Chemik Police (POL) | Liga Mistrzyń tabela |
17:00 | SMS PZPS Spała | BAS Białystok | I liga M tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | KPS Siedlce | I liga M tabela |
18:00 | Chrobry Głogów | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
18:00 | Norwid Częstochowa | Legia Warszawa | I liga M tabela |
18:00 | AZS AGH Kraków | Krispol Września | I liga M tabela |
18:30 | Stal Nysa | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
19:30 | Visła Bydgoszcz | MKS Będzin | I liga M tabela |
21:00 | Projekt Warszawa | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
22-12-2022 czwartek
16:15 | BBTS Bielsko–Biała | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
18:30 | Trefl Gdańsk | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
21:00 | Astra Nowa Sól | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
23-12-2022 piątek
17:30 | Resovia Rzeszów | Barkom Lwów | PlusLiga tabela |
19:00 | #VolleyWrocław | MKS Kalisz | TAURON Liga tabela |
27-12-2022 wtorek
17:30 | BKS Bielsko-Biała | Legionovia Legionowo | TAURON Liga tabela |
28-12-2022 środa
17:30 | Czarni Radom | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
20:30 | Barkom Lwów | Projekt Warszawa | PlusLiga tabela |
29-12-2022 czwartek
16:15 | Jastrzębski Węgiel | LUK Lublin | PlusLiga tabela |
18:30 | Developres Rzeszów | Budowlani Łódź | TAURON Liga tabela |
19:00 | PWSZ Tarnów | UNI Opole | TAURON Liga tabela |
21:00 | Pałac Bydgoszcz | Chemik Police | TAURON Liga tabela |
30-12-2022 piątek
17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
19:00 | Radomka Radom | ŁKS Łódź | TAURON Liga tabela |
20:30 | Skra Bełchatów | Stal Nysa | PlusLiga tabela |