01-10-2022 sobota
13:00 | Bułgaria | Kazachstan | MŚ K tabela |
14:00 | SAN-Pajda Jarosław | Wieżyca 2011 Stężyca | I liga K tabela |
14:00 | Brazylia | Chiny | MŚ K tabela |
14:00 | Dominikana | Tajlandia | MŚ K tabela |
14:45 | AZS Olsztyn | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
16:00 | Portoryko | Kenia | MŚ K tabela |
16:00 | Niemcy | Kanada | MŚ K tabela |
17:00 | Płomień Sosnowiec | BAS Białystok | I liga K tabela |
17:00 | Energetyk Poznań | Nike Węgrów | I liga K tabela |
17:00 | KPS Siedlce | MKS Będzin | I liga M tabela |
17:00 | Avia Świdnik | Visła Bydgoszcz | I liga M tabela |
17:00 | LOS Nowy Dwór Maz. | LTS Legionovia Legionowo | I liga K tabela |
17:00 | Stal Mielec | SMS PZPS I Szczyrk | I liga K tabela |
17:00 | Krispol Września | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
17:30 | Korea Płd. | Chorwacja | MŚ K tabela |
17:30 | Resovia Rzeszów | Projekt Warszawa | PlusLiga tabela |
18:00 | Kolumbia | Czechy | MŚ K tabela |
18:00 | Legia Warszawa | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
18:00 | Gwardia Wrocław | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
18:00 | BAS Białystok | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
18:00 | Astra Nowa Sól | Chrobry Głogów | I liga M tabela |
19:00 | USA | Serbia | MŚ K tabela |
19:00 | Częstochowianka Częstochowa | Sokół Mogilno | I liga K tabela |
20:30 | LUK Lublin | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
20:30 | Polska | Turcja | MŚ K tabela |
02-10-2022 niedziela
13:00 | Belgia | Kamerun | MŚ K tabela |
14:15 | Japonia | Argentyna | MŚ K tabela |
14:45 | Warta Zawiercie | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
16:00 | Holandia | Włochy | MŚ K tabela |
17:00 | Karpaty Krosno | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:30 | Trefl Gdańsk | Barkom Lwów | PlusLiga tabela |
18:00 | SMS PZPS I Szczyrk | BAS Białystok | I liga K tabela |
20:30 | Stal Nysa | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
03-10-2022 poniedziałek
17:30 | BBTS Bielsko–Biała | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
04-10-2022 wtorek
14:15 | Japonia | Belgia | MŚ K tabela |
15:00 | Tajlandia | Kanada | MŚ K tabela |
16:30 | GKS Katowice | Projekt Warszawa | PlusLiga tabela |
17:15 | Włochy | Brazylia | MŚ K tabela |
17:30 | USA | Dominikana | MŚ K tabela |
18:45 | Jastrzębski Węgiel | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
19:00 | Turcja | Niemcy | MŚ K tabela |
20:15 | Holandia | Argentyna | MŚ K tabela |
20:30 | Serbia | Polska | MŚ K tabela |
21:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | LUK Lublin | PlusLiga tabela |
05-10-2022 środa
14:15 | Włochy | Japonia | MŚ K tabela |
15:00 | Tajlandia | Niemcy | MŚ K tabela |
16:30 | Czarni Radom | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
17:15 | Chiny | Portoryko | MŚ K tabela |
17:30 | Turcja | Kanada | MŚ K tabela |
18:00 | Avia Świdnik | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
18:30 | Krispol Września | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
18:45 | Barkom Lwów | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
19:00 | Serbia | Dominikana | MŚ K tabela |
20:15 | Belgia | Argentyna | MŚ K tabela |
20:30 | USA | Polska | MŚ K tabela |
21:00 | Skra Bełchatów | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
06-10-2022 czwartek
16:00 | Brazylia | Portoryko | MŚ K tabela |
16:30 | Mickiewicz Kluczbork | Astra Nowa Sól | I liga M tabela |
18:45 | Cuprum Lubin | Stal Nysa | PlusLiga tabela |
20:00 | Chiny | Holandia | MŚ K tabela |
21:00 | Ślepsk Suwałki | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
07-10-2022 piątek
14:15 | Japonia | Portoryko | MŚ K tabela |
15:00 | Serbia | Tajlandia | MŚ K tabela |
17:15 | Włochy | Argentyna | MŚ K tabela |
17:30 | USA | Turcja | MŚ K tabela |
19:00 | Częstochowianka Częstochowa | LTS Legionovia Legionowo | I liga K tabela |
19:00 | Nike Węgrów | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
19:00 | Dominikana | Niemcy | MŚ K tabela |
20:15 | Brazylia | Holandia | MŚ K tabela |
20:30 | Polska | Kanada | MŚ K tabela |
20:30 | LUK Lublin | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
08-10-2022 sobota
13:30 | Włochy | Chiny | MŚ K tabela |
14:45 | Projekt Warszawa | Barkom Lwów | PlusLiga tabela |
15:00 | USA | Tajlandia | MŚ K tabela |
16:00 | Stal Mielec | LOS Nowy Dwór Maz. | I liga K tabela |
17:00 | Energetyk Poznań | Sokół Mogilno | I liga K tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | Krispol Września | I liga M tabela |
17:00 | Nike Węgrów | Płomień Sosnowiec | I liga K tabela |
17:00 | BAS Białystok | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
17:00 | Brazylia | Belgia | MŚ K tabela |
17:00 | KPS Siedlce | Visła Bydgoszcz | I liga M tabela |
17:30 | Serbia | Turcja | MŚ K tabela |
17:30 | Wieżyca 2011 Stężyca | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:30 | SMS PZPS I Szczyrk | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:30 | AZS Olsztyn | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
18:00 | MKS Będzin | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
18:00 | SMS PZPS Spała | Legia Warszawa | I liga M tabela |
18:00 | Chrobry Głogów | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
18:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | BAS Białystok | Avia Świdnik | I liga M tabela |
19:00 | Dominikana | Kanada | MŚ K tabela |
20:30 | Polska | Niemcy | MŚ K tabela |
09-10-2022 niedziela
12:30 | Chiny | Belgia | MŚ K tabela |
14:45 | Warta Zawiercie | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
15:30 | Japonia | Holandia | MŚ K tabela |
17:30 | Resovia Rzeszów | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
18:30 | Portoryko | Argentyna | MŚ K tabela |
20:30 | Stal Nysa | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
10-10-2022 poniedziałek
17:00 | SMS PZPS Spała | KPS Siedlce | I liga M tabela |
17:30 | BBTS Bielsko–Biała | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
11-10-2022 wtorek
OK Strumica Nikob (MKD) | Mursa Osijek (CRO) | CEV Cup M tabela | |
Mladost Brcko (BIH) | Crvena Zvezda Belgrad (SRB) | CEV Cup M tabela | |
17:00 | Włochy | Chiny | MŚ K tabela |
17:30 | Trefl Gdańsk | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
17:30 | USA | Turcja | MŚ K tabela |
20:00 | Brazylia | Japonia | MŚ K tabela |
20:30 | Serbia | Polska | MŚ K tabela |
12-10-2022 środa
Sari Żory | Solna Wieliczka | PP K tabela | |
Polonia Łaziska Górne | SAN-Pajda Jarosław | PP K tabela | |
NTSK Nysa | KSZO SMS Ostrowiec Św. | PP K tabela | |
Silesia Panki | Nike Węgrów | PP K tabela | |
LTS Legionovia Legionowo | BAS Białystok | PP K tabela | |
Budva (MNE) | SVG Lüneburg (GER) | CEV Cup M tabela | |
20:30 | USA | Serbia | MŚ K tabela |
13-10-2022 czwartek
17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
20:00 | Włochy | Brazylia | MŚ K tabela |
20:30 | KPS Siedlce | BAS Białystok | I liga M tabela |
14-10-2022 piątek
17:30 | AZS Olsztyn | LUK Lublin | PlusLiga tabela |
20:30 | Czarni Radom | Stal Nysa | PlusLiga tabela |
15-10-2022 sobota
14:45 | Skra Bełchatów | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
15:00 | AZS AGH Kraków | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
16:00 | USA | Włochy | MŚ K tabela |
16:00 | SAN-Pajda Jarosław | Nike Węgrów | I liga K tabela |
16:00 | Częstochowianka Częstochowa | Stal Mielec | I liga K tabela |
16:00 | LOS Nowy Dwór Maz. | SMS PZPS I Szczyrk | I liga K tabela |
17:00 | Astra Nowa Sól | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
17:00 | Krispol Września | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
17:00 | Płomień Sosnowiec | Sokół Mogilno | I liga K tabela |
17:00 | Avia Świdnik | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
17:00 | Energetyk Poznań | LTS Legionovia Legionowo | I liga K tabela |
17:30 | Ślepsk Suwałki | Projekt Warszawa | PlusLiga tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | Wieżyca 2011 Stężyca | I liga K tabela |
18:00 | Legia Warszawa | MKS Będzin | I liga M tabela |
18:30 | Norwid Częstochowa | Chrobry Głogów | I liga M tabela |
20:00 | Serbia | Brazylia | MŚ K tabela |
20:30 | Cuprum Lubin | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
16-10-2022 niedziela
14:45 | Jastrzębski Węgiel | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
17:30 | GKS Katowice | Barkom Lwów | PlusLiga tabela |
18:30 | Karpaty Krosno | BAS Białystok | I liga K tabela |
17-10-2022 poniedziałek
19:00 | Gwardia Wrocław | Visła Bydgoszcz | I liga M tabela |
18-10-2022 wtorek
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) | Mladost Brcko (BIH) | CEV Cup M tabela |
19-10-2022 środa
SVG Lüneburg (GER) | Budva (MNE) | CEV Cup M tabela | |
Mursa Osijek (CRO) | OK Strumica Nikob (MKD) | CEV Cup M tabela | |
Huragan Stare Babice | Sparta Grodzisk Maz. | PP M tabela | |
C.S. Arcada Galati (ROU) | Radnicki Kragujevac (SRB) | CEV Cup M tabela | |
Zadruga Aich/Dob (AUT) | Calcit Kamnik (SLO) | CEV Cup M tabela | |
WWK Volleys Herrsching (GER) | Lindaren Volley Amriswil (SUI) | CEV Cup M tabela | |
Hebar Pazardżik (BUL) | Mladost Zagrzeb (CRO) | kwal. LM M tabela | |
17:30 | GKS Katowice | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
19:30 | LOS Nowy Dwór Maz. | Częstochowianka Częstochowa | I liga K tabela |
19:30 | Dynamo Apeldoorn (NED) | PGE Skra Bełchatów (POL) | CEV Cup M tabela |
20-10-2022 czwartek
Ford Levoranta Sastamala (FIN) | Benfica Lizbona (POR) | kwal. LM M tabela | |
20:30 | MKS Będzin | Krispol Września | I liga M tabela |
21-10-2022 piątek
17:30 | BBTS Bielsko–Biała | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
20:30 | Stal Nysa | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
22-10-2022 sobota
14:45 | Skra Bełchatów | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
17:00 | Avia Świdnik | KPS Siedlce | I liga M tabela |
17:00 | Nike Węgrów | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:00 | BAS Białystok | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:30 | SMS PZPS I Szczyrk | Wieżyca 2011 Stężyca | I liga K tabela |
17:30 | Warta Zawiercie | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
18:00 | SMS PZPS Spała | Astra Nowa Sól | I liga M tabela |
18:00 | Olimpia Sulęcin | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | Stal Mielec | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Chrobry Głogów | I liga M tabela |
18:00 | Sokół Mogilno | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
18:00 | BAS Białystok | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
20:30 | LUK Lublin | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
23-10-2022 niedziela
14:45 | Barkom Lwów | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
17:00 | Visła Bydgoszcz | Legia Warszawa | I liga M tabela |
17:30 | Projekt Warszawa | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
24-10-2022 poniedziałek
17:30 | Trefl Gdańsk | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
26-10-2022 środa
NTSK Nysa | SAN-Pajda Jarosław | PP K tabela | |
Płomień Sosnowiec | Nike Węgrów | PP K tabela | |
LOS Nowy Dwór Maz. | BAS Białystok | PP K tabela | |
Benfica Lizbona (POR) | Ford Levoranta Sastamala (FIN) | kwal. LM M tabela | |
Radnicki Kragujevac (SRB) | C.S. Arcada Galati (ROU) | CEV Cup M tabela | |
Calcit Kamnik (SLO) | Zadruga Aich/Dob (AUT) | CEV Cup M tabela | |
Lindaren Volley Amriswil (SUI) | WWK Volleys Herrsching (GER) | CEV Cup M tabela | |
Stal Mielec | Solna Wieliczka | PP K tabela | |
18:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Jastrzębski Węgiel | Superpuchar tabela |
20:15 | PGE Skra Bełchatów (POL) | Dynamo Apeldoorn (NED) | CEV Cup M tabela |
27-10-2022 czwartek
Mladost Zagrzeb (CRO) | Hebar Pazardżik (BUL) | kwal. LM M tabela | |
17:30 | Legionovia Legionowo | Chemik Police | TAURON Liga tabela |
20:30 | Gwardia Wrocław | Avia Świdnik | I liga M tabela |
28-10-2022 piątek
17:30 | GKS Katowice | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
19:00 | UNI Opole | ŁKS Łódź | TAURON Liga tabela |
20:30 | Cuprum Lubin | Barkom Lwów | PlusLiga tabela |
29-10-2022 sobota
14:00 | SAN-Pajda Jarosław | LTS Legionovia Legionowo | I liga K tabela |
14:45 | Skra Bełchatów | Projekt Warszawa | PlusLiga tabela |
15:00 | AZS AGH Kraków | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
16:00 | Energetyk Poznań | LOS Nowy Dwór Maz. | I liga K tabela |
17:00 | Astra Nowa Sól | MKS Będzin | I liga M tabela |
17:00 | Płomień Sosnowiec | Stal Mielec | I liga K tabela |
17:00 | Krispol Września | Visła Bydgoszcz | I liga M tabela |
17:00 | KPS Siedlce | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
17:00 | Solna Wieliczka | Nike Węgrów | I liga K tabela |
17:30 | AZS Olsztyn | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
17:30 | Wieżyca 2011 Stężyca | BAS Białystok | I liga K tabela |
18:00 | Legia Warszawa | BAS Białystok | I liga M tabela |
18:00 | Chrobry Głogów | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
18:00 | Karpaty Krosno | Sokół Mogilno | I liga K tabela |
19:00 | Pałac Bydgoszcz | PWSZ Tarnów | TAURON Liga tabela |
20:30 | Czarni Radom | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
30-10-2022 niedziela
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
17:00 | Norwid Częstochowa | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
17:30 | Stal Nysa | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
19:00 | MKS Kalisz | BKS Bielsko-Biała | TAURON Liga tabela |
20:30 | LUK Lublin | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
31-10-2022 poniedziałek
17:30 | #VolleyWrocław | Developres Rzeszów | TAURON Liga tabela |
20:30 | Budowlani Łódź | Radomka Radom | TAURON Liga tabela |