Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Kalendarz meczów

Kalendarz meczów

01-12-2019 niedziela
14:45Aluron Virtu ZawiercieCzarni RadomPlusLiga tabela
17:30ŁKS ŁódźWisła WarszawaLSK tabela
19:15Uni OpoleAZS Pol. Śląskiej GliwiceI liga K tabela
20:00Verva WarszawaResovia RzeszówPlusLiga tabela
02-12-2019 poniedziałek
17:30BKS Visła BydgoszczAZS OlsztynPlusLiga tabela
20:30MKS BędzinTrefl GdańskPlusLiga tabela
03-12-2019 wtorek
Berlin Recycling Volleys (GER)ACH Volley Ljubljana (SLO)LM M tabela
03:00Imoco Conegliano (ITA)Eczacibasi Stambuł (TUR)Klubowe MŚ K tabela
07:00VakifBank Stambuł (TUR)Dentil/Praia Clube (BRA)Klubowe MŚ K tabela
10:00Guangdong Evergrande VC (CHN)Itambe Minas (BRA)Klubowe MŚ K tabela
13:00Tianjin Bohai Bank VC (CHN)Igor Gorgonzola Novara (ITA)Klubowe MŚ K tabela
18:00ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL)Vojvodina Nowy Sad (SRB)LM M tabela
22:00Cucine Lube Civitanova (ITA)Al-Rayyan Sports Club (QAT)Klubowe MŚ M tabela
04-12-2019 środa
Sir Sicoma Perugia (ITA)Benfica Lizbona (POR)LM M tabela
VfB Friedrichshafen (GER)Knack Roeselare (BEL)LM M tabela
Kuzbass Kemerowo (RUS)Fakieł Nowy Urengoj (RUS)LM M tabela
Halkbank Ankara (TUR)Greenyard Maaseik (BEL)LM M tabela
00:30Sada Cruzeiro (BRA)Zenit Kazań (RUS)Klubowe MŚ M tabela
10:00Eczacibasi Stambuł (TUR)Itambe Minas (BRA)Klubowe MŚ K tabela
13:00Guangdong Evergrande VC (CHN)Imoco Conegliano (ITA)Klubowe MŚ K tabela
18:00Aluron Virtu ZawiercieTrefl GdańskPlusLiga tabela
18:00Chrobry GłogówNorwid CzęstochowaI liga M tabela
19:00Verva Warszawa (POL)Tours VB (FRA)LM M tabela
22:00Zenit Kazań (RUS)Al-Rayyan Sports Club (QAT)Klubowe MŚ M tabela
05-12-2019 czwartek
Fenerbahce Stambuł (TUR)Jihostroj České Budějovice (CZE)LM M tabela
00:30Sada Cruzeiro (BRA)Cucine Lube Civitanova (ITA)Klubowe MŚ M tabela
10:00Igor Gorgonzola Novara (ITA)VakifBank Stambuł (TUR)Klubowe MŚ K tabela
13:00Tianjin Bohai Bank VC (CHN)Dentil/Praia Clube (BRA)Klubowe MŚ K tabela
18:00SMS PZPS SpałaMCKiS JaworznoI liga M tabela
22:00Cucine Lube Civitanova (ITA)Zenit Kazań (RUS)Klubowe MŚ M tabela
06-12-2019 piątek
00:30Sada Cruzeiro (BRA)Al-Rayyan Sports Club (QAT)Klubowe MŚ M tabela
03:00Imoco Conegliano (ITA)Itambe Minas (BRA)Klubowe MŚ K tabela
07:00Igor Gorgonzola Novara (ITA)Dentil/Praia Clube (BRA)Klubowe MŚ K tabela
10:00Eczacibasi Stambuł (TUR)Guangdong Evergrande VC (CHN)Klubowe MŚ K tabela
13:00Tianjin Bohai Bank VC (CHN)VakifBank Stambuł (TUR)Klubowe MŚ K tabela
17:30Cuprum LubinBKS Visła BydgoszczPlusLiga tabela
20:30Resovia RzeszówJastrzębski WęgielPlusLiga tabela
07-12-2019 sobota
03:00Guangdong Evergrande VC (CHN)Dentil/Praia Clube (BRA)Klubowe MŚ K tabela
07:00Tianjin Bohai Bank VC (CHN)Itambe Minas (BRA)Klubowe MŚ K tabela
10:00Imoco Conegliano (ITA)VakifBank Stambuł (TUR)Klubowe MŚ K tabela
13:00Igor Gorgonzola Novara (ITA)Eczacibasi Stambuł (TUR)Klubowe MŚ K tabela
14:30SAN-Pajda JarosławJoker ŚwiecieI liga K tabela
14:45GKS KatowiceVerva WarszawaPlusLiga tabela
16:00Wisła WarszawaMKS KaliszLSK tabela
17:00AZS Pol. Śląskiej GliwiceEnergetyk PoznańI liga K tabela
17:00Developres RzeszówŁKS ŁódźLSK tabela
17:00ZAKSA Strzelce OpolskieBBTS Bielsko-BiałaI liga M tabela
17:00Pałac BydgoszczRadomka RadomLSK tabela
17:30AZS OlsztynMKS BędzinPlusLiga tabela
18:00Chrobry GłogówGwardia WrocławI liga M tabela
18:00Sada Cruzeiro (BRA)Zenit Kazań (RUS)Klubowe MŚ M tabela
18:00Chemik PoliceBKS Bielsko-BiałaLSK tabela
18:00Stal NysaKrispol WrześniaI liga M tabela
18:00Solna WieliczkaSMS PZPS I SzczyrkI liga K tabela
18:00Mickiewicz KluczborkNorwid CzęstochowaI liga M tabela
19:00Budowlani ToruńUni OpoleI liga K tabela
19:00Częstochowianka CzęstochowaKSZO Ostrowiec Św.I liga K tabela
19:00AZS AGH KrakówKPS SiedlceI liga M tabela
20:00Politechnika LublinLechia Tomaszów Maz.I liga M tabela
20:30Czarni RadomŚlepsk SuwałkiPlusLiga tabela
21:00Cucine Lube Civitanova (ITA)Al-Rayyan Sports Club (QAT)Klubowe MŚ M tabela
08-12-2019 niedziela
03:00Guangdong Evergrande VC (CHN)Tianjin Bohai Bank VC (CHN)Klubowe MŚ K tabela
07:00Dentil/Praia Clube (BRA)Itambe Minas (BRA)Klubowe MŚ K tabela
10:00VakifBank Stambuł (TUR)Igor Gorgonzola Novara (ITA)Klubowe MŚ K tabela
12:30Trefl GdańskZAKSA Kędzierzyn-KoźlePlusLiga tabela
13:00Imoco Conegliano (ITA)Eczacibasi Stambuł (TUR)Klubowe MŚ K tabela
13:30Zenit Kazań (RUS)Al-Rayyan Sports Club (QAT)Klubowe MŚ M tabela
14:45Skra BełchatówAluron Virtu ZawierciePlusLiga tabela
16:30Sada Cruzeiro (BRA)Cucine Lube Civitanova (ITA)Klubowe MŚ M tabela
17:00Karpaty KrosnoPWSZ TarnówI liga K tabela
17:30Budowlani ŁódźLegionovia LegionowoLSK tabela
10-12-2019 wtorek
Vojvodina Nowy Sad (SRB)VfB Friedrichshafen (GER)LM M tabela
17:30PTPS PiłaPałac BydgoszczLSK tabela
18:15Benfica Lizbona (POR)Verva Warszawa (POL)LM M tabela
20:30Knack Roeselare (BEL)ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL)LM M tabela
11-12-2019 środa
Fakieł Nowy Urengoj (RUS)Berlin Recycling Volleys (GER)LM M tabela
ACH Volley Ljubljana (SLO)Kuzbass Kemerowo (RUS)LM M tabela
Greenyard Maaseik (BEL)Zenit Kazań (RUS)LM M tabela
Tours VB (FRA)Sir Sicoma Perugia (ITA)LM M tabela
18:00BKS Bielsko-BiałaBudowlani ŁódźLSK tabela
18:00Jastrzębski Węgiel (POL)Halkbank Ankara (TUR)LM M tabela
18:00Radomka RadomWisła WarszawaLSK tabela
18:30MKS KaliszDevelopres RzeszówLSK tabela
19:00Legionovia Legionowo#VolleyWrocławLSK tabela
20:30ŁKS ŁódźChemik PoliceLSK tabela
12-12-2019 czwartek
Jihostroj České Budějovice (CZE)Cucine Lube Civitanova (ITA)LM M tabela
Trentino Itas (ITA)Fenerbahce Stambuł (TUR)LM M tabela
17:30Norwid CzęstochowaAZS AGH KrakówI liga M tabela
20:30MKS BędzinResovia RzeszówPlusLiga tabela
13-12-2019 piątek
17:30Wisła WarszawaPTPS PiłaLSK tabela
20:30Ślepsk SuwałkiBKS Visła BydgoszczPlusLiga tabela
14-12-2019 sobota
AZS Pol. Śląskiej GliwiceSolna WieliczkaI liga K tabela
Budowlani ToruńEnergetyk PoznańI liga K tabela
SMS PZPS SpałaStal NysaI liga M tabela
Pałac BydgoszczLegionovia LegionowoLSK tabela
Częstochowianka CzęstochowaJoker ŚwiecieI liga K tabela
KSZO Ostrowiec Św.SMS PZPS I SzczyrkI liga K tabela
BKS Bielsko-BiałaŁKS ŁódźLSK tabela
BBTS Bielsko-BiałaMickiewicz KluczborkI liga M tabela
Chemik PoliceMKS KaliszLSK tabela
14:45Jastrzębski WęgielGKS KatowicePlusLiga tabela
15:00Developres RzeszówRadomka RadomLSK tabela
17:00Lechia Tomaszów Maz.ZAKSA Strzelce OpolskieI liga M tabela
17:00Krispol WrześniaPolitechnika LublinI liga M tabela
17:30ZAKSA Kędzierzyn-KoźleAZS OlsztynPlusLiga tabela
18:00KPS SiedlceChrobry GłogówI liga M tabela
20:30Verva WarszawaTrefl GdańskPlusLiga tabela
15-12-2019 niedziela
Karpaty KrosnoUni OpoleI liga K tabela
Stal MielecPWSZ TarnówI liga K tabela
14:45Resovia RzeszówAluron Virtu ZawierciePlusLiga tabela
17:00Budowlani Łódź#VolleyWrocławLSK tabela
17:30Czarni RadomSkra BełchatówPlusLiga tabela
18:00Gwardia WrocławMCKiS JaworznoI liga M tabela
20:30MKS BędzinCuprum LubinPlusLiga tabela
17-12-2019 wtorek
Lokomotiw Kaliningrad (RUS)VakifBank Stambuł (TUR)LM K tabela
Racing Club de Cannes (FRA)Dinamo Moskwa (RUS)LM K tabela
Nantes VB (FRA)Imoco Conegliano (ITA)LM K tabela
Chimik Jużnyj (UKR)Allianz MTV Stuttgart (GER)LM K tabela
Vojvodina Nowy Sad (SRB)Knack Roeselare (BEL)LM M tabela
17:30Ślepsk SuwałkiTrefl GdańskPlusLiga tabela
18:00ŁKS Commercecon Łódź (POL)Igor Gorgonzola Novara (ITA)LM K tabela
20:30#VolleyWrocławPałac BydgoszczLSK tabela
20:30Verva Warszawa (POL)Sir Sicoma Perugia (ITA)LM M tabela
18-12-2019 środa
Savino Del Bene Scandicci (ITA)Nova Branik Maribor (SLO)LM K tabela
Berlin Recycling Volleys (GER)Kuzbass Kemerowo (RUS)LM M tabela
Fenerbahce Stambuł (TUR)LP Salo (FIN)LM K tabela
Halkbank Ankara (TUR)Zenit Kazań (RUS)LM M tabela
Fakieł Nowy Urengoj (RUS)ACH Volley Ljubljana (SLO)LM M tabela
18:00Budowlani Łódź (POL)Eczacibasi Stambuł (TUR)LM K tabela
20:00VfB Friedrichshafen (GER)ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL)LM M tabela
20:30AZS OlsztynSkra BełchatówPlusLiga tabela
19-12-2019 czwartek
Urałoczka-NTMK Jekatierinburg (RUS)Maritza Płowdiw (BUL)LM K tabela
Vasas Budapeszt (HUN)Volei Alba Blaj (ROU)LM K tabela
Benfica Lizbona (POR)Tours VB (FRA)LM M tabela
Trentino Itas (ITA)Jihostroj České Budějovice (CZE)LM M tabela
Fenerbahce Stambuł (TUR)Cucine Lube Civitanova (ITA)LM M tabela
18:00Jastrzębski Węgiel (POL)Greenyard Maaseik (BEL)LM M tabela
20-12-2019 piątek
17:30#VolleyWrocławPTPS PiłaLSK tabela
18:00Gwardia WrocławSMS PZPS SpałaI liga M tabela
20:30MKS KaliszBKS Bielsko-BiałaLSK tabela
21-12-2019 sobota
Mickiewicz KluczborkLechia Tomaszów Maz.I liga M tabela
AZS OlsztynVerva WarszawaPlusLiga tabela
BBTS Bielsko-BiałaAZS AGH KrakówI liga M tabela
Trefl GdańskJastrzębski WęgielPlusLiga tabela
Norwid CzęstochowaChrobry GłogówI liga M tabela
Joker ŚwiecieKSZO Ostrowiec Św.I liga K tabela
GKS KatowiceAluron Virtu ZawierciePlusLiga tabela
PWSZ TarnówSAN-Pajda JarosławI liga K tabela
Resovia RzeszówCzarni RadomPlusLiga tabela
Uni OpoleStal MielecI liga K tabela
Skra BełchatówŚlepsk SuwałkiPlusLiga tabela
Legionovia LegionowoWisła WarszawaLSK tabela
MCKiS JaworznoKPS SiedlceI liga M tabela
Energetyk PoznańKarpaty KrosnoI liga K tabela
Politechnika LublinStal NysaI liga M tabela
Solna WieliczkaBudowlani ToruńI liga K tabela
BKS Visła BydgoszczMKS BędzinPlusLiga tabela
Krispol WrześniaZAKSA Strzelce OpolskieI liga M tabela
AZS Pol. Śląskiej GliwiceSMS PZPS I SzczyrkI liga K tabela
Cuprum LubinZAKSA Kędzierzyn-KoźlePlusLiga tabela
23-12-2019 poniedziałek
Verva WarszawaCuprum LubinPlusLiga tabela
27-12-2019 piątek
Ślepsk SuwałkiMKS BędzinPlusLiga tabela
28-12-2019 sobota
PWSZ TarnówCzęstochowianka CzęstochowaI liga K tabela
SMS PZPS I SzczyrkJoker ŚwiecieI liga K tabela
Budowlani ToruńAZS Pol. Śląskiej GliwiceI liga K tabela
ZAKSA Kędzierzyn-KoźleBKS Visła BydgoszczPlusLiga tabela
Karpaty KrosnoSolna WieliczkaI liga K tabela
Energetyk PoznańStal MielecI liga K tabela
SAN-Pajda JarosławUni OpoleI liga K tabela
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved