01-11-2022 wtorek
Tenerife La Laguna (ESP) | Vasas Obuda Budapeszt (HUN) | kwal. LM K tabela | |
16:30 | Ślepsk Suwałki | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
18:45 | Barkom Lwów | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
21:00 | Projekt Warszawa | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
02-11-2022 środa
16:30 | Stal Nysa | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
18:00 | Stal Mielec | BKS Bielsko-Biała | PP K tabela |
18:45 | Trefl Gdańsk | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
21:00 | Resovia Rzeszów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
03-11-2022 czwartek
Calcit Kamnik (SLO) | Crvena Zvezda Belgrad (SRB) | kwal. LM K tabela | |
16:30 | Warta Zawiercie | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
18:00 | Developres Rzeszów | Pałac Bydgoszcz | PP K tabela |
18:00 | MKS Będzin | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
18:45 | BBTS Bielsko–Biała | LUK Lublin | PlusLiga tabela |
21:00 | ŁKS Łódź | Legionovia Legionowo | TAURON Liga tabela |
04-11-2022 piątek
17:30 | Radomka Radom | UNI Opole | TAURON Liga tabela |
19:00 | MKS Kalisz | PWSZ Tarnów | TAURON Liga tabela |
20:30 | Skra Bełchatów | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
05-11-2022 sobota
14:00 | LTS Legionovia Legionowo | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
14:45 | Jastrzębski Węgiel | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
16:00 | LOS Nowy Dwór Maz. | Płomień Sosnowiec | I liga K tabela |
17:00 | Nike Węgrów | Wieżyca 2011 Stężyca | I liga K tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | Chrobry Głogów | I liga M tabela |
17:00 | KPS Siedlce | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
17:00 | Avia Świdnik | Legia Warszawa | I liga M tabela |
17:00 | Stal Mielec | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
17:00 | Visła Bydgoszcz | Astra Nowa Sól | I liga M tabela |
17:30 | Chemik Police | #VolleyWrocław | TAURON Liga tabela |
18:00 | SMS PZPS Spała | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
18:00 | BAS Białystok | Krispol Września | I liga M tabela |
18:00 | Sokół Mogilno | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
19:00 | BKS Bielsko-Biała | Budowlani Łódź | TAURON Liga tabela |
20:30 | Czarni Radom | Barkom Lwów | PlusLiga tabela |
06-11-2022 niedziela
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Projekt Warszawa | PlusLiga tabela |
16:00 | LOS Nowy Dwór Maz. | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:00 | LTS Legionovia Legionowo | Płomień Sosnowiec | I liga K tabela |
17:30 | LUK Lublin | Stal Nysa | PlusLiga tabela |
19:00 | Pałac Bydgoszcz | Developres Rzeszów | TAURON Liga tabela |
20:30 | Warta Zawiercie | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
07-11-2022 poniedziałek
17:30 | AZS Olsztyn | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
20:30 | GKS Katowice | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
08-11-2022 wtorek
Arago de Sete (FRA) | Narbonne Volley (FRA) | CEV Cup M tabela | |
Dukla Liberec (CZE) | Chênois Genewa (SUI) | CEV Cup M tabela | |
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) | Calcit Kamnik (SLO) | kwal. LM K tabela | |
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) | Savo Volley Kuopio (FIN) | CEV Cup M tabela | |
17:00 | Budowlani Łódź | UNI Opole | PP K tabela |
18:00 | Jastrzębski Węgiel (POL) | Vojvodina Novi Sad (SRB) | LM M (A) tabela |
19:30 | Berlin Recycling Volleys (GER) | Hebar Pazardżik (BUL) | LM M (B) tabela |
09-11-2022 środa
Calcit Kamnik (SLO) | Lycurgus Groningen (NED) | CEV Cup M tabela | |
Lindaren Volley Amriswil (SUI) | Partizan Belgrad (SRB) | CEV Cup M tabela | |
SCM Craiova (ROU) | Fenerbahce Stambuł (TUR) | CEV Cup M tabela | |
Volley Piacenza (ITA) | VK Lvi Praga (CZE) | CEV Cup M tabela | |
C.S. Arcada Galati (ROU) | Neftohimik Burgas (BUL) | CEV Cup M tabela | |
Galatasaray Stambuł (TUR) | Union Raiffeisen Waldviertel (AUT) | CEV Cup M tabela | |
Mursa Osijek (CRO) | Jihostroj České Budějovice (CZE) | CEV Cup M tabela | |
Vasas Obuda Budapeszt (HUN) | Tenerife La Laguna (ESP) | kwal. LM K tabela | |
Caruur Volley Gent (BEL) | Arkas Izmir (TUR) | CEV Cup M tabela | |
Volley Schönenwerd (SUI) | Fino Kaposvar (HUN) | CEV Cup M tabela | |
SVG Lüneburg (GER) | Dinamo Bukareszt (ROU) | CEV Cup M tabela | |
Mladost Zagrzeb (CRO) | Greenyard Maaseik (BEL) | CEV Cup M tabela | |
17:30 | Chemik Police | Developres Rzeszów | Superpuchar tabela |
18:00 | Legionovia Legionowo | #VolleyWrocław | PP K tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | Roleski Tarnów | PP K tabela |
19:00 | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Benfica Lizbona (POR) | LM M (C) tabela |
20:00 | SWD powervolleys Duren (GER) | Ziraat Bank Ankara (TUR) | LM M (E) tabela |
20:00 | Sir Sicoma Perugia (ITA) | ACH Volley Ljubljana (SLO) | LM M (E) tabela |
20:30 | Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle (POL) | ČEZ Karlovarsko (CZE) | LM M (D) tabela |
10-11-2022 czwartek
Ford Levoranta Sastamala (FIN) | Valsa Group Modena (ITA) | CEV Cup M tabela | |
18:00 | PGE Skra Bełchatów (POL) | Chaumont VB 52 (FRA) | CEV Cup M tabela |
18:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie (POL) | Halkbank Ankara (TUR) | LM M (B) tabela |
20:00 | VfB Friedrichshafen (GER) | Montpellier HSC VB (FRA) | LM M (A) tabela |
20:30 | Itas Trentino (ITA) | Decospan VT Menen (BEL) | LM M (D) tabela |
20:30 | Knack Roeselare (BEL) | Tours VB (FRA) | LM M (C) tabela |
20:30 | Ślepsk Suwałki | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
11-11-2022 piątek
16:00 | Norwid Częstochowa | MKS Będzin | I liga M tabela |
17:00 | Gwardia Wrocław | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
17:30 | Trefl Gdańsk | LUK Lublin | PlusLiga tabela |
19:00 | Budowlani Łódź | Legionovia Legionowo | TAURON Liga tabela |
20:30 | MKS Kalisz | ŁKS Łódź | TAURON Liga tabela |
12-11-2022 sobota
14:00 | SAN-Pajda Jarosław | LOS Nowy Dwór Maz. | I liga K tabela |
14:45 | Resovia Rzeszów | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
16:00 | Wieżyca 2011 Stężyca | Sokół Mogilno | I liga K tabela |
17:00 | Krispol Września | Avia Świdnik | I liga M tabela |
17:00 | Stal Mielec | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:00 | BAS Białystok | Nike Węgrów | I liga K tabela |
17:00 | Astra Nowa Sól | BAS Białystok | I liga M tabela |
17:30 | Projekt Warszawa | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | LTS Legionovia Legionowo | I liga K tabela |
18:00 | Legia Warszawa | KPS Siedlce | I liga M tabela |
18:00 | SMS PZPS I Szczyrk | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | Chrobry Głogów | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
18:00 | AZS AGH Kraków | Visła Bydgoszcz | I liga M tabela |
19:00 | #VolleyWrocław | BKS Bielsko-Biała | TAURON Liga tabela |
20:30 | Pałac Bydgoszcz | Radomka Radom | TAURON Liga tabela |
13-11-2022 niedziela
14:45 | Barkom Lwów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
17:00 | Mickiewicz Kluczbork | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
17:30 | Cuprum Lubin | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
20:30 | Stal Nysa | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
14-11-2022 poniedziałek
17:00 | SAN-Pajda Jarosław | MKS Kalisz | PP K tabela |
17:30 | Developres Rzeszów | PWSZ Tarnów | TAURON Liga tabela |
20:30 | BBTS Bielsko–Biała | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
15-11-2022 wtorek
VK Lvi Praga (CZE) | Volley Piacenza (ITA) | CEV Cup M tabela | |
Union Raiffeisen Waldviertel (AUT) | Galatasaray Stambuł (TUR) | CEV Cup M tabela | |
Jihostroj České Budějovice (CZE) | Mursa Osijek (CRO) | CEV Cup M tabela | |
22:15 | Calcit Kamnik (SLO) | Tenerife La Laguna (ESP) | kwal. LM K tabela |
16-11-2022 środa
KS Rudziniec | ZAKSA Strzelce Opolskie | PP M tabela | |
Lycurgus Groningen (NED) | Calcit Kamnik (SLO) | CEV Cup M tabela | |
Partizan Belgrad (SRB) | Lindaren Volley Amriswil (SUI) | CEV Cup M tabela | |
Volley Team Bobrowniki | MKS Będzin | PP M tabela | |
Fenerbahce Stambuł (TUR) | SCM Craiova (ROU) | CEV Cup M tabela | |
Sparta Grodzisk Maz. | Avia Świdnik | PP M tabela | |
Narbonne Volley (FRA) | Arago de Sete (FRA) | CEV Cup M tabela | |
Trefl II Gdańsk | Anioły Toruń | PP M tabela | |
Chrobry Głogów | Krispol Września | I liga M tabela | |
Chênois Genewa (SUI) | Dukla Liberec (CZE) | CEV Cup M tabela | |
Neftohimik Burgas (BUL) | C.S. Arcada Galati (ROU) | CEV Cup M tabela | |
SPS Konspol Słupca | SMS PZPS Spała | PP M tabela | |
Savo Volley Kuopio (FIN) | Crvena Zvezda Belgrad (SRB) | CEV Cup M tabela | |
Arka Chełm | Gwardia Wrocław | PP M tabela | |
Valsa Group Modena (ITA) | Ford Levoranta Sastamala (FIN) | CEV Cup M tabela | |
SMS II PZPS Spała | Lechia Tomaszów Maz. | PP M tabela | |
Arkas Izmir (TUR) | Caruur Volley Gent (BEL) | CEV Cup M tabela | |
Fino Kaposvar (HUN) | Volley Schönenwerd (SUI) | CEV Cup M tabela | |
Volley Dąbrowa Górnicza | Norwid Częstochowa | PP M tabela | |
Dinamo Bukareszt (ROU) | SVG Lüneburg (GER) | CEV Cup M tabela | |
Greenyard Maaseik (BEL) | Mladost Zagrzeb (CRO) | CEV Cup M tabela | |
15:30 | Halkbank Ankara (TUR) | Berlin Recycling Volleys (GER) | LM M (B) tabela |
18:00 | Hebar Pazardżik (BUL) | Aluron CMC Warta Zawiercie (POL) | LM M (B) tabela |
18:00 | ČEZ Karlovarsko (CZE) | Itas Trentino (ITA) | LM M (D) tabela |
18:00 | Ziraat Bank Ankara (TUR) | Sir Sicoma Perugia (ITA) | LM M (E) tabela |
18:00 | ACH Volley Ljubljana (SLO) | SWD powervolleys Duren (GER) | LM M (E) tabela |
18:00 | Montpellier HSC VB (FRA) | Jastrzębski Węgiel (POL) | LM M (A) tabela |
19:15 | Benfica Lizbona (POR) | Knack Roeselare (BEL) | LM M (C) tabela |
20:00 | Chaumont VB 52 (FRA) | PGE Skra Bełchatów (POL) | CEV Cup M tabela |
20:00 | Tours VB (FRA) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | LM M (C) tabela |
20:00 | Vojvodina Novi Sad (SRB) | VfB Friedrichshafen (GER) | LM M (A) tabela |
20:30 | Decospan VT Menen (BEL) | Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle (POL) | LM M (D) tabela |
17-11-2022 czwartek
17:30 | UNI Opole | Budowlani Łódź | TAURON Liga tabela |
19:00 | Chemik Police | PWSZ Tarnów | TAURON Liga tabela |
18-11-2022 piątek
17:30 | LUK Lublin | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
19:00 | Radomka Radom | #VolleyWrocław | TAURON Liga tabela |
20:30 | Stal Nysa | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
19-11-2022 sobota
14:45 | Warta Zawiercie | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
16:00 | Częstochowianka Częstochowa | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
16:00 | Stal Mielec | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
16:00 | LTS Legionovia Legionowo | Wieżyca 2011 Stężyca | I liga K tabela |
17:00 | SMS PZPS Spała | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
17:00 | KPS Siedlce | Krispol Września | I liga M tabela |
17:00 | Avia Świdnik | Astra Nowa Sól | I liga M tabela |
17:00 | Visła Bydgoszcz | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | Energetyk Poznań | Płomień Sosnowiec | I liga K tabela |
17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
17:30 | SMS PZPS I Szczyrk | Nike Węgrów | I liga K tabela |
18:00 | Chrobry Głogów | MKS Będzin | I liga M tabela |
18:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
18:00 | Sokół Mogilno | BAS Białystok | I liga K tabela |
18:00 | BAS Białystok | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
20:30 | GKS Katowice | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
20-11-2022 niedziela
14:45 | AZS Olsztyn | Projekt Warszawa | PlusLiga tabela |
17:00 | Gwardia Wrocław | Legia Warszawa | I liga M tabela |
17:30 | Czarni Radom | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
20:30 | Jastrzębski Węgiel | Barkom Lwów | PlusLiga tabela |
21-11-2022 poniedziałek
17:30 | ŁKS Łódź | Pałac Bydgoszcz | TAURON Liga tabela |
20:30 | Legionovia Legionowo | MKS Kalisz | TAURON Liga tabela |
22-11-2022 wtorek
16:15 | Trefl Gdańsk | BBTS Bielsko–Biała | PlusLiga tabela |
18:30 | Stal Nysa | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
19:00 | BKS Bielsko-Biała | Developres Rzeszów | TAURON Liga tabela |
19:30 | Płomień Sosnowiec | Radomka Radom | PP K tabela |
21:00 | Resovia Rzeszów | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
23-11-2022 środa
Częstochowianka Częstochowa | SMS PZPS I Szczyrk | I liga K tabela | |
KPS Siedlce | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela | |
16:15 | Skra Bełchatów | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
18:00 | LOS Nowy Dwór Maz. | Chemik Police | PP K tabela |
18:30 | Cuprum Lubin | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
21:00 | Projekt Warszawa | LUK Lublin | PlusLiga tabela |
22:00 | Tenerife La Laguna (ESP) | Calcit Kamnik (SLO) | kwal. LM K tabela |
24-11-2022 czwartek
16:15 | Ślepsk Suwałki | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
18:30 | Barkom Lwów | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
21:00 | Norwid Częstochowa | BAS Białystok | I liga M tabela |
25-11-2022 piątek
17:30 | Budowlani Łódź | Chemik Police | TAURON Liga tabela |
19:00 | MKS Kalisz | UNI Opole | TAURON Liga tabela |
20:30 | Stal Nysa | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
26-11-2022 sobota
14:45 | Skra Bełchatów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
15:45 | SAN-Pajda Jarosław | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
16:00 | LTS Legionovia Legionowo | BAS Białystok | I liga K tabela |
16:00 | Wieżyca 2011 Stężyca | Stal Mielec | I liga K tabela |
17:00 | Nike Węgrów | Sokół Mogilno | I liga K tabela |
17:00 | Krispol Września | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
17:00 | Solna Wieliczka | LOS Nowy Dwór Maz. | I liga K tabela |
17:00 | Karpaty Krosno | Częstochowianka Częstochowa | I liga K tabela |
17:00 | Płomień Sosnowiec | SMS PZPS I Szczyrk | I liga K tabela |
17:30 | Jastrzębski Węgiel | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
18:00 | Legia Warszawa | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
18:00 | MKS Będzin | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
18:00 | Chrobry Głogów | Visła Bydgoszcz | I liga M tabela |
18:00 | AZS AGH Kraków | Avia Świdnik | I liga M tabela |
19:00 | PWSZ Tarnów | BKS Bielsko-Biała | TAURON Liga tabela |
20:30 | LUK Lublin | Barkom Lwów | PlusLiga tabela |
27-11-2022 niedziela
14:45 | Warta Zawiercie | Projekt Warszawa | PlusLiga tabela |
17:00 | Astra Nowa Sól | KPS Siedlce | I liga M tabela |
17:30 | BBTS Bielsko–Biała | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
19:00 | Pałac Bydgoszcz | Legionovia Legionowo | TAURON Liga tabela |
28-11-2022 poniedziałek
17:30 | AZS Olsztyn | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
19:00 | Developres Rzeszów | Radomka Radom | TAURON Liga tabela |
20:30 | #VolleyWrocław | ŁKS Łódź | TAURON Liga tabela |
29-11-2022 wtorek
Omonia Nikozja (CYP) | Lindemans Aalst (BEL) | Challenge Cup M tabela | |
Galatasaray Stambuł (TUR) | Chênois Genewa (SUI) | CEV Cup M tabela | |
18:00 | SWD powervolleys Duren (GER) | Sir Sicoma Perugia (ITA) | LM M (E) tabela |
18:00 | VfB Friedrichshafen (GER) | Jastrzębski Węgiel (POL) | LM M (A) tabela |
18:00 | UNI Opole | Chemik Police | TAURON Liga tabela |
19:30 | Narbonne Volley (FRA) | PGE Skra Bełchatów (POL) | CEV Cup M tabela |
20:30 | Itas Trentino (ITA) | Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle (POL) | LM M (D) tabela |
21:00 | Benfica Lizbona (POR) | Tours VB (FRA) | LM M (C) tabela |
30-11-2022 środa
Arkas Izmir (TUR) | Valsa Group Modena (ITA) | CEV Cup M tabela | |
SC Duo Tartu (EST) | Fonte Bastardo Azores (POR) | Challenge Cup M tabela | |
Volley Piacenza (ITA) | Fenerbahce Stambuł (TUR) | CEV Cup M tabela | |
Savo Volley Kuopio (FIN) | C.S. Arcada Galati (ROU) | CEV Cup M tabela | |
Lindaren Volley Amriswil (SUI) | Greenyard Maaseik (BEL) | CEV Cup M tabela | |
Olympiakos Pireus (GRE) | Deya Volley Burgas (BUL) | Challenge Cup M tabela | |
CV Melilla (ESP) | Sporting Lizbona (POR) | Challenge Cup M tabela | |
18:00 | ACH Volley Ljubljana (SLO) | Ziraat Bank Ankara (TUR) | LM M (E) tabela |
18:00 | Vojvodina Novi Sad (SRB) | Montpellier HSC VB (FRA) | LM M (A) tabela |
18:00 | Hebar Pazardżik (BUL) | Halkbank Ankara (TUR) | LM M (B) tabela |
18:00 | ČEZ Karlovarsko (CZE) | Decospan VT Menen (BEL) | LM M (D) tabela |
18:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie (POL) | Berlin Recycling Volleys (GER) | LM M (B) tabela |
20:30 | Knack Roeselare (BEL) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | LM M (C) tabela |
22:20 | Volley Schönenwerd (SUI) | Jihostroj České Budějovice (CZE) | CEV Cup M tabela |