Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2013/2014 > Włochy (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2013/2014>Włochy (M) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Cucine Lube Banca Marche Macerata Sir Safety Perugia3:2 18:25, 25:21, 23:25, 25:16, 15:91:0
Sir Safety Perugia Cucine Lube Banca Marche Macerata3:2 25:23, 21:25, 23:25, 25:19, 15:121:1
Cucine Lube Banca Marche Macerata Sir Safety Perugia3:0 25:23, 25:23, 25:202:1
Sir Safety Perugia Cucine Lube Banca Marche Macerata 1:3 25:22, 22:25, 21:25, 33:351:3
półfinały
do 3 wygranych
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Cucine Lube Banca Marche Macerata Casa Modena3:0 25:23, 26:24, 25:211:0
Casa Modena Cucine Lube Banca Marche Macerata 0:3 24:26, 22:25, 21:250:2
Cucine Lube Banca Marche Macerata Casa Modena3:0 25:21, 25:20, 34:323:0
Copra Elior Piacenza Sir Safety Perugia3:1 25:22, 25:17, 12:25, 25:221:0
Sir Safety Perugia Copra Elior Piacenza3:2 25:22, 25:23, 15:25, 21:25, 16:141:1
Copra Elior Piacenza Sir Safety Perugia3:2 25:12, 21:25, 25:19, 21:25, 15:132:1
Sir Safety Perugia Copra Elior Piacenza3:2 25:20, 18:25, 25:23, 19:25, 15:82:2
Copra Elior Piacenza Sir Safety Perugia 1:3 22:25, 25:18, 22:25, 19:252:3
o miejsca 5-12
dwumecz
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Andreoli Latina Diatec Trentino 0:3 18:25, 17:25, 21:250:1
Diatec Trentino Andreoli Latina 1:3 28:26, 20:25, 31:33, 23:251:1
CMC Ravenna Marmi Lanza Verona3:2 25:23, 32:34, 25:17, 20:25, 15:121:0
Marmi Lanza Verona CMC Ravenna 1:3 31:29, 20:25, 15:25, 23:250:2
Tonno Callipo Vibo Valentia Bre Lannutti Cuneo 1:3 21:25, 14:25, 25:22, 16:250:1
Bre Lannutti Cuneo Tonno Callipo Vibo Valentia3:0 25:20, 26:24, 25:212:0
Exprivia Molfetta Altotevere Città di Castello3:2 22:25, 25:21, 25:21, 23:25, 15:111:0
Altotevere Città di Castello Exprivia Molfetta3:0 25:22, 25:23, 25:201:1
ćwierćfinały
do 2 wygranych
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Cucine Lube Banca Marche Macerata Marmi Lanza Verona3:2 22:25, 21:25, 25:19, 27:25, 15:91:0
Marmi Lanza Verona Cucine Lube Banca Marche Macerata 0:3 18:25, 18:25, 13:250:2
Diatec Trentino Casa Modena 0:3 26:28, 12:25, 21:250:1
Casa Modena Diatec Trentino3:1 25:18, 25:20, 21:25, 27:252:0
Copra Elior Piacenza Altotevere Città di Castello3:1 24:26, 25:16, 25:17, 25:211:0
Altotevere Città di Castello Copra Elior Piacenza 0:3 20:25, 22:25, 21:250:2
Sir Safety Perugia Bre Lannutti Cuneo3:1 22:25, 25:18, 25:18, 25:161:0
Bre Lannutti Cuneo Sir Safety Perugia 1:3 20:25, 25:17, 20:25, 21:250:2
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved