Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2017/2018 > PlusLiga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2017/2018>PlusLiga > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
PGE Skra Bełchatów24.1196.2
Trefl Gdańsk25.9197.3
Aluron Virtu Warta Zawiercie28.3195.4
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle25.2195.8
Jastrzębski Węgiel25.9196.8
BBTS Bielsko-Biała26.7198.2
Indykpol AZS Olsztyn25.5193.9
Espadon Szczecin28.5195.4
Cuprum Lubin28.4195.8
MKS Będzin23.8198.2
Cerrad Czarni Radom24.0197.8
GKS Katowice27.6195.9
Asseco Resovia Rzeszów24.9196.5
Dafi Społem Kielce23.1195.7
Łuczniczka Bydgoszcz25.3196.7
ONICO Warszawa25.8196.0

PGE Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Srećko Lisinac (SRB)1992205środkowy
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Wiktor Nowak1999186rozgrywający
4Sebastian Adamczyk1999208środkowy
5Marcin Janusz1994196rozgrywający
6Karol Kłos1989201środkowy
7Bartosz Bednorz1994201przyjmujący
8Milan Katić (SRB)1993201przyjmujący
9Patryk Czarnowski1985202środkowy
10Mikołaj Sawicki1999195przyjmujący
11Milad Ebadipour Ghara (IRN)1993196przyjmujący
12Hubert Węgrzyn2000196środkowy
13Szymon Romać1992196atakujący
14Aleksandar Nedeljković (SRB)1997205środkowy
15Grzegorz Łomacz1987188rozgrywający
16Kacper Piechocki1995185libero
17Nikołaj Penczew (BUL)1992196przyjmujący
18Robert Milczarek1983188libero
19Antoni Piotrowski1999188przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roberto Piazza (ITA)1968I trener
Michał Winiarski-II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

Trefl Gdańsk

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Piotr Nowakowski1987205środkowy
2Wojciech Grzyb1981205środkowy
3Tyler Sanders (CAN)1991191rozgrywający
5Wojciech Ferens1991195przyjmujący
6Szymon Jakubiszak1998208przyjmujący
7Damian Schulz1990208atakujący
9Patryk Niemiec1997202środkowy
10Daniel McDonnell (USA)1988200środkowy
12Artur Szalpuk1995200przyjmujący
14Maciej Olenderek1992178libero
15Mateusz Mika1991206przyjmujący
16Fabian Majcherski1997175libero
18Michał Kozłowski1985191rozgrywający
19Bradley Gunter (CAN)1993198atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrea Anastasi (ITA)1960I trener
Bogdan Kotnik-II trener

Aluron Virtu Warta Zawiercie

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patryk Akala1988201środkowy
3Łukasz Swodczyk1990196środkowy
4Kamil Długosz1992200przyjmujący
5Michał Żuk1985196przyjmujący
7Mariusz Marcyniak1992206środkowy
8Łukasz Kaczorowski1988195atakujący
9Krzysztof Andrzejewski1983180libero
10Hugo Guimaraes Da Silva (BRA)1990198przyjmujący
12Grzegorz Bociek1991207atakujący
13Kacper Popik1992191rozgrywający
14Grzegorz Pająk1987195rozgrywający
15David Smith (USA)1985203środkowy
17Matej Patak (SVK)1990197przyjmujący
19Taichiro Koga (JPN)1989170libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Emanuele Zanini (ITA)-I trener
Dominik Kwapisiewicz1980II trener

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Paweł Zatorski1990184libero
2Krzysztof Bieńkowski1995198rozgrywający
3Rafał Szymura1995196przyjmujący
4Krzysztof Rejno1993204środkowy
5Marco Falaschi (ITA)1987187rozgrywający
6Benjamin Toniutti (FRA)1989183rozgrywający
7Rafał Buszek1987196przyjmujący
8Sławomir Jungiewicz1989195atakujący
9Łukasz Wiśniewski1989198środkowy
10Mateusz Bieniek1994210środkowy
11Maurice Torres (PUR)1991201atakujący
12Krzysztof Zapłacki1993197przyjmujący
13Kamil Semeniuk1996194przyjmujący
15Sam Deroo (BEL)1992202przyjmujący
17Aleksander Maziarz1995204środkowy
18Korneliusz Banach1994184libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrea Gardini (ITA)-I trener
Michał Chadała1977II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

(77) 405 41 40

adres hali

47-223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1

Jastrzębski Węgiel

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patryk Strzeżek1989203atakujący
2Maciej Muzaj1994207atakujący
3Jakub Popiwczak1996180libero
4Grzegorz Kosok1986205środkowy
5Dardan Lushtaku (SWE)1992190rozgrywający
6Damian Boruch1989209środkowy
7Rodrigo Quiroga (ARG)1987191przyjmujący
8Marcin Ernastowicz1997190przyjmujący
9Jason De Rocco (CAN)1989201przyjmujący
10Lukas Kampa (GER)1986193rozgrywający
11Wojciech Sobala1988207środkowy
12Karol Gdowski1999182libero
13Salvador Hidalgo Oliva (CUB)1985195przyjmujący
17Jakub Turski1998202środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mark Lebedew (AUS)-I trener
Leszek Dejewski1962II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

BBTS Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jarosław Macionczyk1979190rozgrywajacy
3Wiaczesław Tarasow (RUS)1988200przyjmujący
4Wojciech Siek1994205środkowy
5Jakub Bucki1988197atakujący
6Piotr Łukasik1994208przyjmujący
7Przemysław Czauderna1992183libero
8Bartosz Janeczek1987198przyjmujący
9Maciej Skowroński1995202środkowy
10Mariusz Gaca1984200środkowy
11Kajetan Marek1994186libero
13Tomasz Piotrowski1997198przyjmujący
16Bartosz Cedzyński1990211środkowy
17Harrison Peacock (AUS)1991195rozgrywający
20Oleg Krikun (RUS)1991202atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rostislav Chudik (SVK)1962I trener

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Widok 12

tel./fax. (0-33) 811 10 51

adres hali

j. w.

Indykpol AZS Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mateusz Kańczok1993203atakujący
2Jan Hadrava (CZE)1991199atakujący
3Michał Żurek1988182libero
4Daniel Pliński1978204środkowy
5Miłosz Zniszczoł1986200środkowy
6Robbert Andringa (NED)1990192przyjmujący
7Jakub Kochanowski1997199środkowy
8Kamila Leliwa1999195środkowy
10Łukasz Makowski1989187rozgrywający
11Blake Scheerhoom (CAN)1995202przyjmujący
12Paweł Woicki1983183rozgrywający
13Adrian Buchowski1991194przyjmujący
14Tomas Rousseaux (BEL)1994198przyjmujący
16Rafał Maluchnik1995185rozgrywający
17Jakub Zabłocki1995188libero
18Dawid Sokołowski2000192przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roberto Santilli (ITA)1965I trener
Marcin Mierzejewski-II trener

Espadon Szczecin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Janusz Gałązka1987199środkowy
2Bartłomiej Kluth1992210atakujący
3Justin Duff (CAN)1988202środkowy
4Tomasz Kowalski1991203rozgrywający
5Adrian Kacperkiewicz1998185przyjmujący
6Mateusz Malinowski1992198atakujący
7Marcin Jaskuła1998179libero
8Maciej Zajder1988202środkowy
10Dawid Murek1977195libero
11Michał Ruciak1983190przyjmujący
13Marcin Wika1983194przyjmujący
14Eemi Tervaportti (FIN)1989193rozgrywający
17Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
18Adrian Mihułka1989182libero
19Jeffrey Menzel (USA)1988197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Michał Mieszko Gogol1985I trener

Cuprum Lubin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Łukasz Kaczmarek1994204atakujący
3Keith Pupart (EST)1985195przyjmujący
5Adam Michalski1988201środkowy
6Milos Terzić (SRB)1987201przyjmujący
7Maciej Gorzkiewicz1984190rozgrywający
8Adrian Patucha1983196atakujący
9Robert Täht (EST)1993192przyjmujący
10Dawid Gunia1987203środkowy
11Filip Biegun1996200przyjmujący
12Przemysław Smoliński1992201środkowy
13Michal Masny (SVK)1979182rozgrywający
16Piotr Hain1991208środkowy
17Marcin Kryś1983192libero
18Bartosz Makoś1998176libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Patrick Duflos (FRA)-I trener
Tomasz Wasilkowski-II trener

MKS Będzin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marcin Waliński1990195przyjmujący
2Dawid Woch1997199środkowy
3Mikołaj Grobelny1993190przyjmujący
4Łukasz Kozub1997188rozgrywający
5Artur Ratajczak1990206środkowy
7Mateusz Kowalski1997205środkowy
8Jonah Seif (USA)1994205rozgrywający
9Jakub Burnatowski1998190rozgrywający
10Bartłomiej Grzechnik1993200środkowy
11Mateusz Przybyła1991208środkowy
12Robert Kuc1988188atakujący
14Jakub Peszko1992193przyjmujący
15Matej Kök (SLO)1996198przyjmujący
16Rafał Faryna1994200atakujący
17Zlatan Jordanow (BUL)1991198przyjmujący
20Rafael Araujo Rodrigues (BRA)1991208atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Stelio Derocco (CAN)-I trener
Rafał Murczkiewicz1982II trener

Cerrad Czarni Radom

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Dmytro Teriomienko (UKR)1987200środkowy
2Michał Ostrowski1990203środkowy
3Jakub Zwiech1996204środkowy
5Dejan Vinčič (SLO)1986202rozgrywający
6Wojciech Żaliński1988195przyjmujący
7Dustin Watten (USA)1986183libero
8Kacper Wasilewski1998191libero
9Jakub Ziobrowski1997202atakujący
10Michał Filip1994197atakujący
11Kamil Droszyński1997190rozgrywający
14Jakub Rybicki1998196przyjmujący
15Norbert Huber1998207środkowy
19Tomasz Fornal1997200przyjmujący
20Kamil Kwasowski1990199przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Robert Prygiel1976I trener
Wojciech Stępień1970II trener

GKS Katowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bartłomiej Krulicki1993205środkowy
2Adrian Stańczak1987185libero
3Dominik Witczak1983198atakujący
4Marcin Komenda1996198rozgrywający
6Karol Butryn1993193atakujący
7Serhiy Kapelus (UKR)1982192przyjmujący
8Tomasz Kalembka1991202środkowy
9Paweł Pietraszko1990201środkowy
10Maciej Fijałek1982186rozgrywający
12Emanuel Kohut (SVK)1982205środkowy
14Bartosz Mariański1992187libero
15Kacper Stelmach1997203przyjmujący
16Rafał Sobański1991195przyjmujący
19Gonzalo Quiroga (ARG)1993193przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Piotr Gruszka1977I trener
Grzegorz Słaby-II trener

Asseco Resovia Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Kędzierski1994194rozgrywający
2Paweł Rusek1983183libero
3Bartłomiej Lemański1996215środkowy
5Lukas Tichacek (CZE)1982193rozgrywający
6Dominik Depowski1995200przyjmujący
7Jakub Jarosz1987197atakujący
8Elviss Krastins (FIN)1994192przyjmujący
9Thibault Rossard (FRA)1993193przyjmujący
10Jochen Schops (GER)1983200atakujący
11Aleksander Śliwka1995196przyjmujący
12Łukasz Perłowski1984203środkowy
13Mateusz Masłowski1997185libero
15Maciej Jakubek1999199atakujący
16Marcin Cebula1999194rozgrywający
17Marcin Możdżonek1985211środkowy
18Dawid Dryja1992201środkowy
19Dominik Paszek1999181przyjmujący
20Mikołaj Olejnik2000200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roberto Serniotti (ITA)1962I trener
Lucio Oro (ITA)-II trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

Dafi Społem Kielce

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Szymon Biniek1995188libero
2Jakub Szymański1998200przyjmujący
4Przemysław Stępień1994185rozgrywający
5Patryk Więckowski1998202atakujący
6Mariusz Schamlewski1991198środkowy
7Jakub Wachnik1993202przyjmujący
8Andrij Orobko (UKR)1997201środkowy
9Aleksiej Nałobin (RUS)1989205środkowy
10Maciej Pawliński1983193przyjmujący
11Michał Superlak1993206środkowy
13Michał Adamski1991195rozgrywający
14Jacek Ziemnicki1997189przyjmujący
15Wojciech Dyk1998202środkowy
16Mateusz Czunkiewicz1996183libero
17Łukasz Łapszyński1993194przyjmujący
18Grzegorz Duluk1999184libero
19Bartosz Drewniak1996190rozgrywający
20Maksim Morozow (BLR)1989205środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Serafin1978I trener

Łuczniczka Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Metodi Ananiew (BUL)1986206przyjmujący
2Jakub Rohnka1992195przyjmujący
3Edgardo Goas (PUR)1989196rozgrywający
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
6Paweł Gryc1996207atakujący
7Michał Szalacha1994202środkowy
8Henrique Batagim (BRA)1993196przyjmujący
9Bartosz Filipiak1994197atakujący
10Adam Kowalski1994190libero
13Piotr Sieńko1993196rozgrywający
15Kacper Bobrowski1997190przyjmujący
17Mateusz Sacharewicz1989199środkowy
18Wojciech Kowalski1998178libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jakub Bednaruk1976I trener
Przemysław Michalczyk1973II trener

ONICO Warszawa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jakub Kowalczyk1986200środkowy
2Bartosz Kwolek1997193przyjmujący
3Sharone Vernon-Evans (CAN)1998202atakujący
6Antoine Brizard (FRA)1994195rozgrywający
7Jędrzej Gruszczyński1997185libero
8Andrzej Wrona1988206środkowy
9Guillaume Samica (FRA)1981197przyjmujący
12Sebastian Warda1989205środkowy
13Jan Firlej1996188rozgrywający
14Nikola Gjorgiew (MKD)1988195atakujący
18Damian Wojtaszek1988180libero
19Jan Nowakowski1994202środkowy
20Wojciech Włodarczyk1990200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Stephane Antiga (FRA)1976I trener
Fabio Storti (ITA)1978II trener
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved