Ligi polskie>sezon 2007/2008>Polska Liga Siatkówki > runda zasadnicza
14. kolejka: 09-02-2008
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Płomień Sosnowiec | Mlekpol AZS Olsztyn | 0:3 | 22:25, 20:25, 22:25 |
|
Jastrzębski Węgiel | AZS Częstochowa | 1:3 | 23:25, 19:25, 26:24, 23:25 |
|
Skra Bełchatów | Resovia Rzeszów | 3:0 | 25:20, 25:14, 25:19 |
|
Delecta Bydgoszcz | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 3:0 | 25:17, 25:17, 25:17 |
|
AZS Politechnika | Jadar Radom | 3:2 | 25:20, 13:25, 29:27, 23:25, 15:10 |
|
przejdź do kolejki: 13 | przejdź do kolejki: 15 |
tabela po 14. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | PGE Skra Bełchatów | 14 | 35 | 40:15 | 1272:1142 |
2 | Wkręt-met Domex AZS Częstochowa | 14 | 31 | 36:17 | 1231:1143 |
3 | Mlekpol AZS Olsztyn | 14 | 27 | 33:19 | 1173:1078 |
4 | ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle | 14 | 27 | 30:25 | 1259:1200 |
5 | Jastrzębski Węgiel SSA | 14 | 25 | 33:25 | 1325:1263 |
6 | Asseco Resovia SSA Rzeszów | 14 | 23 | 27:26 | 1105:1188 |
7 | Jadar Sport SSA Radom | 14 | 14 | 22:33 | 1231:1249 |
8 | Płomień SSA Sosnowiec | 14 | 12 | 17:35 | 1086:1195 |
9 | AZS Politechnika Warszawska | 14 | 9 | 16:35 | 1076:1139 |
10 | Delecta Bydgoszcz | 14 | 7 | 14:38 | 1063:1224 |
punktacja
|
13. kolejka: 02-02-2008
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Jadar Radom | Płomień Sosnowiec | 3:0 | 25:16, 25:23, 25:22 |
|
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | AZS Politechnika | 3:1 | 25:19, 25:16, 17:25, 25:16 |
|
Delecta Bydgoszcz | Resovia Rzeszów | 0:3 | 22:25, 17:25, 19:25 |
|
AZS Częstochowa | Skra Bełchatów | 1:3 | 25:22, 25:27, 17:25, 17:25 |
|
Mlekpol AZS Olsztyn | Jastrzębski Węgiel | 1:3 | 22:25, 25:21, 19:25, 23:25 |
|
przejdź do kolejki: 12 |
15. kolejka: 13-02-2008
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
AZS Politechnika | Płomień Sosnowiec | 2:3 | 25:20, 25:19, 18:25, 29:31, 8:15 |
|
Jadar Radom | Delecta Bydgoszcz | 2:3 | 15:25, 25:20, 21:25, 25:22, 13:15 |
|
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Skra Bełchatów | 1:3 | 25:22, 11:25, 16:25, 20:25 |
|
Resovia Rzeszów | Jastrzębski Węgiel | 0:3 | 18:25, 16:25, 25:27 |
|
AZS Częstochowa | Mlekpol AZS Olsztyn | 0:3 | 21:25, 20:25, 21:25 |
tabela po 18. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | PGE Skra Bełchatów | 18 | 47 | 52:17 | 1626:1415 |
2 | Wkręt-met Domex AZS Częstochowa | 18 | 40 | 45:21 | 1539:1426 |
3 | Jastrzębski Węgiel SSA | 18 | 37 | 45:26 | 1642:1544 |
4 | Mlekpol AZS Olsztyn | 18 | 32 | 41:27 | 1534:1434 |
5 | Asseco Resovia SSA Rzeszów | 18 | 28 | 34:35 | 1459:1553 |
6 | ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle | 18 | 28 | 33:37 | 1560:1552 |
7 | Jadar Sport SSA Radom | 18 | 18 | 27:43 | 1546:1600 |
8 | Płomień SSA Sosnowiec | 18 | 15 | 23:46 | 1444:1585 |
9 | AZS Politechnika Warszawska | 18 | 13 | 23:44 | 1437:1505 |
10 | Delecta Bydgoszcz | 18 | 12 | 20:47 | 1388:1561 |
punktacja
|