Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2003/2004 > seria A kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2003/2004>seria A kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
BKS Stal Bielsko-Biała--
Winiary Kalisz23.7184.5
TeleNet Polska Autopart Mielec24.9179.8
PTPS Nafta Gaz Piła24.8182.3
GCB Adriana Gazeta Pomorska Bydgoszcz-182.1
ZEC ESV Gwardia Wrocław19.6179.5
MKS Muszynianka Muszyna25.6182.8
AZS AWF Poznań20.6181.6
KKS Energa Gedania Gdańsk19.5184.2

BKS Stal Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mariola Barszcz1980164libero
2Joanna Staniucha1981184skrzydłowa
3Iwona Waligóra1985184
4Milena Sadurek1984177rozgrywająca
5Aleksandra Przybyszprzyjmująca
6Iwona Niedźwiecka1982185środkowa
7Anna Podolec1985193przyjmująca
8Joanna Szeszko1974182srodkowa
9Luba Jagodina1977182przyjmująca
10Edyta Rzenno1983188środkowa
11Agata Mróz1982191środkowa
12Katarzyna Biel1981190środkowa
13Monika Smak173rozgrywająca
14Anna Kaczmar1985180
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zbigniew Krzyżanowski-I trener

adres klubu

43-300 Bielsko - Biała

ul. Rychlińskiego 19

(33) 497-52-63, 497 52 62

adres hali

j. w.

Winiary Kalisz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maria Liktoras1975191środkowa
2Edyta Kucharska1977181środkowa
3Anna Woźniakowska1982182skrzydłowa
4Beata Strządała1976190skrzydłowa
5Julia Szeluhina1979192środkowa
6Olga Ovczynnikowa1971179rozgrywająca
7Marta Kuehn1981167libero
8Marta Pluta1982183rozgrywająca
9Katarzyna Sielicka1981182skrzydłowa
10Marta Bieńkowska1985194rozgrywająca
11Marta Siemiątkowska1984182środkowa
12Kamila Frątczak1979191skrzydłowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Czesław Tobolski-I trener
Wojciech Lalek-II trener

adres klubu

62-800 Kalisz

ul. Łódzka 19-29

(62) 757 03 51

adres hali

62-800 Kalisz

os. Dobrzec

TeleNet Polska Autopart Mielec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marta Natanek1983180skrzydłowa
2Agata Wilk1986170
3Anna Kicior1965189środkowa
4Dorota Pykosz1978182środkowa
5Mariola Barbachowska1982175skrzydłowa
6Renata Bodzińska - Pociask1972183skrzydłowa
7Dorota Burdzel1978184skrzydłowa
8Dominika Żółtańska1986179
9Elżbieta Kościelna1967179libero
10Agnieszka Śrutowska1978178rozgrywająca
11Elżbieta Nykiel1983183skrzydłowa
12Katarzyna Ząbek1982174rozgrywająca
13Magdalena Grzesiak1975182środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Matlak-I trener
Jacek Wiśniewski-II trener

PTPS Nafta Gaz Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Agata Karczmarzewska1978188skrzydłowa
2Joanna Mirek1977187wszechstronna
3Katarzyna Skorupa1984184rozgrywająca
4Gabriela Buławczyk1984185środkowa
5Małgorzata Kupisz1974171rozgrywająca
6Katarzyna Styskal1974170libero
7Milena Rosner1980179uniwersalna
8Eleonora Staniszewska1978185uniwersalna
9Irina Bezhenar1970181środkowa
11Katarzyna Skowrońska1983187środkowa
12Agnieszka Orłowska1978188atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roman Murdza-I trener
Rafał Gąsior-II trener

GCB Adriana Gazeta Pomorska Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Mróz1981194
2Ewa Kowalkowska182
3Aleksandra Liniarska1981188
4Magdalena Godos1983181
5Karolina Ciaszkiewicz1979183
6Emilia Serafimowa1976186
7Marzena Wilczyńska1984181
8Michalina Jagodzińska1984170
9Jolanta Tobiś1977179
10Joanna Kuligowska1979182
11Joanna Frąckowiak1986185
13Dominika Leśniewicz1974174
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Leszek Piasecki-I trener

ZEC ESV Gwardia Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Barańska1984178przyjmująca
2Katarzyna Mroczkowska1980182środkowa
3Irmina Zamara1984179środkowa
4Natalia Bamber1982187środkowa
5Joanna Koprowska1985178środkowa
6Ewa Zembrzuska1983184srodkowa
7Joanna Kaczor1984191atakująca
8Anna Świętońska1980170rozgrywająca
9Anna Wiśniewska1982176rozgrywająca
10Bogumiła Barańska1986179przyjmująca
11Agnieszka Jagiełło1984166libero
12Agata Dawidowicz1986180przyjmująca
13Paulina Gomułka1984184przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Grabowski1962I trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

MKS Muszynianka Muszyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Andrea Pavelkova1972184
2Wioletta Szkudlarek1980193
3Marlena Mieszała1977188
4Maja Soja1977180
5Małgorzata Lis1981186
6Dominika Sieradzan1980180
7Anna Chrupek1977178
8Ewa Chrostek1977178
9Gabriela Laskowska1974181
10Irina Bajdiuk1970185
11Wioletta Leszczyńska1983179
12Paulina Chojnacka1981182
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bogdan Serwiński1956I trener

adres klubu

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

(018) 471-8322

adres hali

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

AZS AWF Poznań

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Alicja Szajek1983185
3Magdalena Walczak1980179
4Katarzyna Wellna1985184
5Ewa Matyjaszek1979178
6Dominika Koczorowska1983186
7Kinga Baran1982179
8Izabela Żebrowska1985186
9Monika Trała1982178
10Ewa Kotewicz1977181
11Agata Sawicka1985181
12Patrycja Jarosz1986181
13Małgorzata Stępień1982181
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Skrok1956I trener
Henryk Skrobański-II trener

adres klubu

61-135 Poznań

ul. Św. Rocha 9

(61) 877 13 90, 877 15 57

KKS Energa Gedania Gdańsk

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Dominika Kuczyńska1981196
2Justyna Ordak1984175
3Agnieszka Drzewiczuk1982188
5Izabela Bełcik1980185
7Anna Sołodkowicz1984182
8Małgorzata Jeromin1985179
9Margarita Szyjanowa1980192
11Berenika Tomsia1988189
12Aleksandra Kruk1984181
16Karolina Wiśniewska1984192
18Marta Siwka1986167
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Mierzwiński-I trener

adres klubu

80-445 Gdańsk

Ul. Kościuszki 49

(58) 341 35 06

Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved