Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2017/2018>PlusLiga > runda zasadnicza

5. kolejka: 18-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
18-10-2017 18:00 Jastrzębski Węgiel Trefl Gdańsk 2:320:25, 25:23, 22:25, 29:27, 10:15
22-11-2017 20:30 Resovia Rzeszów Warta Zawiercie 2:321:25, 25:16, 25:23, 20:25, 11:15
18-10-2017 20:30 Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:324:26, 25:18, 24:26, 20:25
18-10-2017 17:00 GKS Katowice MKS Będzin3:025:21, 25:23, 26:24
18-10-2017 18:00 Czarni Radom BBTS Bielsko-Biała3:025:16, 25:23, 25:17
18-10-2017 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz Społem Kielce3:026:24, 25:21, 25:19
17-10-2017 19:00 ONICO Warszawa Espadon Szczecin 0:324:26, 17:25, 23:25
18-10-2017 18:00 AZS Olsztyn Skra Bełchatów3:218:25, 25:21, 25:23, 28:30, 15:12
 przejdź do kolejki: 4przejdź do kolejki: 6

tabela po 5. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle51415:5487:441
2Indykpol AZS Olsztyn51214:7474:421
3Cuprum Lubin51113:6454:405
4PGE Skra Bełchatów51012:6431:400
5Jastrzębski Węgiel51011:7422:402
6GKS Katowice5911:7424:398
7Espadon Szczecin5912:9476:463
8ONICO Warszawa5810:10426:435
9Trefl Gdańsk579:10422:408
10Cerrad Czarni Radom5710:10455:447
11Asseco Resovia Rzeszów579:10427:437
12Łuczniczka Bydgoszcz578:10397:409
13MKS Będzin557:11397:419
14Aluron Virtu Warta Zawiercie524:14375:426
15Dafi Społem Kielce523:14335:410
16BBTS Bielsko-Biała503:15358:439
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

4. kolejka: 14-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-10-2017 15:00 Trefl Gdańsk GKS Katowice 0:320:25, 23:25, 22:25
12-10-2017 19:00 MKS Będzin ONICO Warszawa3:221:25, 29:27, 23:25, 25:17, 15:11
12-10-2017 18:00 Espadon Szczecin Łuczniczka Bydgoszcz3:214:25, 25:19, 20:25, 25:20, 15:11
13-10-2017 18:00 Społem Kielce Czarni Radom3:225:21, 18:25, 25:23, 27:29, 15:11
11-10-2017 18:00 BBTS Bielsko-Biała Cuprum Lubin 1:317:25, 22:25, 25:23, 20:25
14-11-2017 18:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Olsztyn3:221:25, 25:19, 20:25, 25:17, 15:9
14-10-2017 14:45 Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:025:17, 25:17, 25:23
15-10-2017 14:45 Warta Zawiercie Jastrzębski Węgiel 0:314:25, 21:25, 23:25
 przejdź do kolejki: 3

6. kolejka: 21-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-10-2017 18:30 Trefl Gdańsk MKS Będzin3:025:23, 25:18, 25:21
22-10-2017 14:45 Espadon Szczecin GKS Katowice 2:320:25, 21:25, 25:23, 25:17, 12:25
21-10-2017 17:00 Społem Kielce ONICO Warszawa 0:321:25, 21:25, 23:25
21-11-2017 18:30 BBTS Bielsko-Biała Łuczniczka Bydgoszcz3:025:18, 25:21, 25:15
21-10-2017 17:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Czarni Radom3:025:17, 25:20, 30:28
20-10-2017 18:00 Skra Bełchatów Cuprum Lubin3:025:22, 25:22, 26:24
21-10-2017 17:00 Warta Zawiercie AZS Olsztyn3:221:25, 23:25, 25:18, 26:24, 16:14
21-10-2017 14:45 Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów 2:323:25, 18:25, 25:21, 25:19, 8:15

tabela po 15. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle133739:91176:953
2PGE Skra Bełchatów133336:91090:964
3Trefl Gdańsk142934:181216:1111
4ONICO Warszawa132529:191092:1061
5Jastrzębski Węgiel132427:201082:1031
6Asseco Resovia Rzeszów132327:221098:1083
7Indykpol AZS Olsztyn132228:241172:1112
8Espadon Szczecin132130:271256:1242
9Cuprum Lubin131925:261125:1116
10GKS Katowice131721:251027:1045
11Cerrad Czarni Radom131523:291144:1155
12Aluron Virtu Warta Zawiercie131421:321128:1168
13MKS Będzin131219:311075:1169
14Łuczniczka Bydgoszcz141114:34992:1128
15BBTS Bielsko-Biała13714:341004:1138
16Dafi Społem Kielce1368:36873:1074
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved