Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Młodzieżowe Mistrzostwa Świata > 2019 > kadeci U-19 > runda finałowa

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata>2019>kadeci U-19 > runda finałowa

Klasyfikacja końcowa

1Włochy 
2Rosja 
3Argentyna 
4Egipt
5Iran
6Japonia
7Bułgaria
8Białoruś
9Brazylia
10Czechy
11Korea Południowa
12Kuba
13Niemcy
14Nigeria
15USA
16Tajwan
16Tunezja
16Meksyk
16Dominikana
16Kolumbia
FINAŁ
gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-08-2019 21:00 Rosja Włochy 1:324:26, 25:21, 19:25, 18:25
o miejsca 3-4
gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-08-2019 15:40 Argentyna Egipt3:125:19, 25:19, 23:25, 25:17
o miejsca 5-6
gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-08-2019 12:50 Iran Japonia3:128:26, 23:25, 25:16, 25:23
o miejsca 7-8
gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-08-2019 10:00 Bułgaria Białoruś3:125:21, 25:19, 20:25, 25:17
o miejsca 9-10
gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-08-2019 18:30 Brazylia Czechy3:025:13, 25:21, 25:19
o miejsca 11-12
gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-08-2019 15:40 Kuba Korea Płd. 1:321:25, 25:18, 24:26, 23:25
o miejsca 13-14
gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-08-2019 12:50 Niemcy Nigeria3:026:24, 25:22, 25:15
o miejsca 15-16
gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-08-2019 10:00 USA Tajwan3:025:20, 25:21, 25:15
półfinały
gospodarzgośćwynikwyniki setów
29-08-2019 17:00 Rosja Argentyna3:025:21, 25:18, 27:25
29-08-2019 20:00 Włochy Egipt3:025:18, 25:16, 25:17
o miejsca 5-8
gospodarzgośćwynikwyniki setów
29-08-2019 11:00 Iran Bułgaria3:025:22, 25:22, 25:15
29-08-2019 14:00 Japonia Białoruś3:125:27, 25:18, 25:18, 33:31
o miejsca 9-12
gospodarzgośćwynikwyniki setów
29-08-2019 17:00 Kuba Brazylia 0:324:26, 19:25, 20:25
29-08-2019 20:00 Korea Płd. Czechy 2:329:31, 25:22, 18:25, 25:19, 14:16
o miejsca 13-16
gospodarzgośćwynikwyniki setów
29-08-2019 11:00 Niemcy USA3:125:19, 19:25, 25:19, 25:14
29-08-2019 14:00 Tajwan Nigeria 0:322:25, 21:25, 21:25
ćwierćfinały
gospodarzgośćwynikwyniki setów
28-08-2019 11:00 Włochy Japonia3:025:17, 25:12, 25:14
28-08-2019 14:00 Białoruś Egipt 0:321:25, 18:25, 18:25
28-08-2019 17:00 Rosja Iran3:121:25, 25:18, 25:20, 25:23
28-08-2019 20:00 Argentyna Bułgaria3:225:19, 21:25, 26:24, 21:25, 15:13
o miejsca 9-16
gospodarzgośćwynikwyniki setów
28-08-2019 11:00 Tajwan Korea Płd. 0:324:26, 21:25, 21:25
28-08-2019 14:00 Czechy Nigeria3:225:19, 16:25, 25:19, 22:25, 15:10
28-08-2019 17:00 Niemcy Kuba 0:315:25, 15:25, 21:25
28-08-2019 20:00 USA Brazylia 2:326:24, 23:25, 25:21, 17:25, 10:15
o miejsca 17-20
gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-08-2019 23:00 Tunezja Dominikana3:027:25, 25:21, 26:24
27-08-2019 23:00 Kolumbia Meksyk 2:323:25, 25:14, 25:18, 20:25, 11:15
28-08-2019 23:00 Meksyk Dominikana 2:315:25, 21:25, 25:17, 25:23, 10:15
28-08-2019 23:00 Tunezja Kolumbia3:125:20, 24:26, 25:15, 25:21
29-08-2019 23:00 Kolumbia Dominikana 1:313:25, 20:25, 25:11, 27:29
29-08-2019 23:00 Tunezja Meksyk 2:325:21, 25:20, 14:25, 23:25, 10:15
1/8 finału
gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-08-2019 11:00 Włochy Tajwan3:025:7, 25:17, 25:22
27-08-2019 11:00 Japonia Korea Płd.3:122:25, 25:19, 25:18, 25:17
27-08-2019 14:00 Czechy Białoruś 0:323:25, 20:25, 20:25
27-08-2019 14:00 Egipt Nigeria3:025:16, 25:20, 29:27
27-08-2019 17:00 Rosja Niemcy3:025:11, 25:20, 25:20
27-08-2019 17:00 Kuba Iran 0:319:25, 24:26, 22:25
27-08-2019 20:00 USA Argentyna 0:320:25, 19:25, 14:25
27-08-2019 20:00 Brazylia Bułgaria 2:323:25, 26:24, 25:19, 21:25, 6:15
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved