Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2021/2022 > Rosja M > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2021/2022>Rosja M > runda zasadnicza

3. kolejka: 16-10-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
15-10-2021 Gazprom-Jugra Surgut Zenit Kazań 0:316:25, 21:25, 20:25
16-10-2021 ASK Niżnyj Nowgorod Jugra-Samotłor Niżniewartowsk3:129:31, 25:20, 25:21, 25:22
16-10-2021 Ural Ufa Jenisej Krasnojarsk 2:325:21, 29:31, 25:19, 21:25, 11:15
16-10-2021 Fakieł Nowyj Urengoj Dinamo Okręg Leningradzki 1:334:32, 19:25, 20:25, 18:25
16-10-2021 Kuzbass Kemerowo Neftianik Orienburg3:125:19, 21:25, 25:20, 25:21
16-10-2021 Lokomotiw Nowosybirsk Dinamo Moskwa3:025:22, 25:21, 25:20
16-10-2021 Zenit Sankt Petersburg Biełogorie Biełgorod3:230:32, 25:20, 25:16, 23:25, 15:10
 przejdź do kolejki: 2przejdź do kolejki: 4

tabela po 3. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań399:0225:171
2Lokomotiw Nowosybirsk399:0225:177
3Kuzbass Kemerowo378:5301:265
4ASK Niżnyj Nowgorod366:4233:233
5Zenit Sankt Petersburg357:5290:255
6Dinamo Moskwa356:6276:280
7Jenisej Krasnojarsk356:6274:282
8Dinamo Okręg Leningradzki356:6260:275
9Biełogorie Biełgorod357:6286:284
10Ural Ufa335:8277:286
11Jugra-Samotłor Niżniewartowsk213:6194:206
12Fakieł Nowyj Urengoj202:6187:213
13Neftianik Orienburg301:9196:246
14Gazprom-Jugra Surgut301:9195:246
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

2. kolejka: 09-10-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-10-2021 Jugra-Samotłor Niżniewartowsk Ural Ufa 2:325:18, 19:25, 25:19, 20:25, 11:15
09-10-2021 Gazprom-Jugra Surgut Kuzbass Kemerowo 1:325:21, 21:25, 18:25, 20:25
09-10-2021 Biełogorie Biełgorod ASK Niżnyj Nowgorod3:025:17, 25:15, 25:22
10-10-2021 Dinamo Okręg Leningradzki Zenit Kazań 0:316:25, 21:25, 20:25
10-10-2021 Neftianik Orienburg Lokomotiw Nowosybirsk 0:323:25, 23:25, 14:25
10-10-2021 Dinamo Moskwa Zenit Sankt Petersburg3:126:24, 25:21, 21:25, 29:27
20-10-2021 Fakieł Nowyj Urengoj Jenisej Krasnojarsk 1:333:31, 21:25, 21:25, 21:25
 przejdź do kolejki: 1

4. kolejka: 23-10-2021

gospodarzgośćwynik
23-10-2021 Dinamo Moskwa Gazprom-Jugra Surgut
23-10-2021 Zenit Sankt Petersburg Dinamo Okręg Leningradzki
23-10-2021 Jenisej Krasnojarsk Lokomotiw Nowosybirsk
23-10-2021 ASK Niżnyj Nowgorod Zenit Kazań
23-10-2021 Fakieł Nowyj Urengoj Ural Ufa
23-10-2021 Kuzbass Kemerowo Jugra-Samotłor Niżniewartowsk
23-10-2021 Biełogorie Biełgorod Neftianik Orienburg
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę