Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2020/2021 > Rosja K > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2020/2021>Rosja K > runda zasadnicza

9. kolejka: 25-10-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
25-10-2020 Jenisej Krasnojarsk Lipieck 2:323:25, 20:25, 25:17, 25:15, 10:15
25-10-2020 Dinamo-Metar Czeliabińsk Tulica Tuła przełożony
25-10-2020 Minczanka Mińsk Dinamo Kazań przełożony
25-10-2020 Zariecze Odińcowo Lokomotiw Kaliningrad przełożony
25-10-2020 Leningradka St. Petersburg Urałoczka Jekaterinburg 1:325:19, 19:25, 18:25, 18:25
25-10-2020 Dinamo Krasnodar Dinamo Moskwa3:221:25, 24:26, 25:21, 25:22, 15:11
25-10-2020 Proton Saratow Sparta Niżnyj Nowogrod3:025:23, 25:18, 25:14
 przejdź do kolejki: 8przejdź do kolejki: 10

tabela po 9. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Dinamo Moskwa71820:6615:519
2Dinamo Kazań71720:7637:562
3Dinamo Krasnodar91721:15818:768
4Urałoczka NTMK Jekaterinburg81719:12703:650
5Leningradka St. Petersburg91620:14765:670
6Proton Saratow81417:14659:654
7Lokomotiw Kaliningrad5810:9442:410
8Lipieck7813:17595:643
9Sparta Niżnyj Nowogrod779:17543:601
10Zariecze Odińcowo469:9367:395
11Jenisej Krasnojarsk859:22655:703
12Dinamo-Metar Czeliabińsk436:11350:377
13Tulica Tuła525:15412:476
14Minczanka Mińsk (BLR)402:12204:337
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

8. kolejka: 21-10-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
21-10-2020 Lipieck Dinamo-Metar Czeliabińsk przełożony
21-10-2020 Tulica Tuła Minczanka Mińsk przełożony
21-10-2020 Dinamo Kazań Zariecze Odińcowo przełożony
21-10-2020 Lokomotiw Kaliningrad Leningradka St. Petersburg3:121:25, 25:20, 25:13, 25:20
21-10-2020 Urałoczka Jekaterinburg Dinamo Krasnodar3:125:20, 25:21, 23:25, 29:27
21-10-2020 Dinamo Moskwa Proton Saratow3:025:19, 25:13, 25:11
21-10-2020 Sparta Niżnyj Nowogrod Jenisej Krasnojarsk3:125:22, 25:15, 19:25, 25:23
 przejdź do kolejki: 7

10. kolejka: 07-11-2020

gospodarzgośćwynik
07-11-2020 Tulica Tuła Jenisej Krasnojarsk
07-11-2020 Dinamo Kazań Dinamo-Metar Czeliabińsk
07-11-2020 Lokomotiw Kaliningrad Minczanka Mińsk
07-11-2020 Urałoczka Jekaterinburg Zariecze Odińcowo
07-11-2020 Dinamo Moskwa Leningradka St. Petersburg
07-11-2020 Proton Saratow Dinamo Krasnodar
07-11-2020 Sparta Niżnyj Nowogrod Lipieck
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved