Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2019/2020 > Włochy K > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2019/2020>Włochy K > runda zasadnicza

7. kolejka: 17-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
12-11-2019 Golden Tulip Caserta Igor Gorgonzola Novara 1:321:25, 25:20, 22:25, 21:25
17-11-2019 Savino Del Bene Scandicci Il Bisonte Firenze3:025:18, 25:17, 25:20
17-11-2019 Pomì Casalmaggiore Saguella Monza 2:326:28, 25:20, 22:25, 27:25, 10:15
17-11-2019 Zanetti Bergamo Unet E-work Busto Arsizio 1:325:21, 22:25, 23:25, 18:25
17-11-2019 Lardini Filottrano Fenera Chieri3:125:21, 25:22, 23:25, 25:23
16-11-2019 Bartoccini Perugia Banca Valsabbina Brescia3:025:22, 25:22, 25:23
12-11-2019 Bosca S.Bernardo Cuneo Imoco Volley Conegliano 0:323:25, 14:25, 20:25
 przejdź do kolejki: 6przejdź do kolejki: 8

tabela po 7. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Imoco Volley Conegliano72021:3584:485
2Unet E-work Busto Arsizio71618:10664:594
3Igor Gorgonzola Novara71518:11686:657
4Il Bisonte Firenze71415:10571:554
5Epiu Pomì Casalmaggiore71316:13664:647
6Savino Del Bene Scandicci 71218:14699:675
7Banca Valsabbina Milenium Brescia71114:12611:613
8Reale Mutua Fenera Chieri71012:15603:599
9Saguella Monza7912:15589:606
10Bartoccini Fortinfissi Perugia7611:17589:642
11Bosca S.Bernardo Cuneo769:17552:609
12Zanetti Bergamo7611:18622:666
13Lardini Filottrano756:18524:571
14Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta7410:18618:658
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

6. kolejka: 10-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-11-2019 Igor Gorgonzola Novara Imoco Volley Conegliano 1:321:25, 25:23, 23:25, 18:25
09-11-2019 Saguella Monza Lardini Filottrano3:025:21, 25:18, 25:23
10-11-2019 Unet E-work Busto Arsizio Golden Tulip Caserta3:123:25, 25:23, 25:19, 25:18
10-11-2019 Il Bisonte Firenze Bosca S.Bernardo Cuneo3:125:27, 25:14, 25:18, 25:18
10-11-2019 Fenera Chieri Savino Del Bene Scandicci 2:325:19, 19:25, 23:25, 25:20, 9:15
10-11-2019 Zanetti Bergamo Bartoccini Perugia 2:319:25, 22:25, 25:18, 25:20, 9:15
09-11-2019 Banca Valsabbina Brescia Pomì Casalmaggiore 1:327:25, 20:25, 19:25, 24:26
 przejdź do kolejki: 5

8. kolejka: 24-11-2019

gospodarzgośćwynik
24-11-2019 Imoco Volley Conegliano Savino Del Bene Scandicci
24-11-2019 Igor Gorgonzola Novara Saguella Monza
24-11-2019 Unet E-work Busto Arsizio Bosca S.Bernardo Cuneo
24-11-2019 Il Bisonte Firenze Zanetti Bergamo
24-11-2019 Fenera Chieri Pomì Casalmaggiore
24-11-2019 Banca Valsabbina Brescia Lardini Filottrano
24-11-2019 Golden Tulip Caserta Bartoccini Perugia

tabela po 10. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Imoco Volley Conegliano82324:3659:531
2Unet E-work Busto Arsizio71618:10664:594
3Igor Gorgonzola Novara71518:11686:657
4Il Bisonte Firenze71415:10571:554
5Epiu Pomì Casalmaggiore71316:13664:647
6Savino Del Bene Scandicci 71218:14699:675
7Banca Valsabbina Milenium Brescia81114:15657:688
8Reale Mutua Fenera Chieri71012:15603:599
9Saguella Monza7912:15589:606
10Bartoccini Fortinfissi Perugia7611:17589:642
11Bosca S.Bernardo Cuneo769:17552:609
12Zanetti Bergamo7611:18622:666
13Lardini Filottrano756:18524:571
14Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta7410:18618:658
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved