Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2019/2020 > Rosja M > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2019/2020>Rosja M > runda zasadnicza

6. kolejka: 20-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
20-11-2019 ASK Niżnyj Nowgorod NOWA Nowokujbyszewsk3:025:19, 30:28, 25:18
20-11-2019 Zenit Kazań Dinamo Moskwa3:125:20, 25:13, 20:25, 25:19
20-11-2019 Fakieł Nowyj Urengoj Biełogorie Biełgorod3:025:20, 25:14, 25:19
20-11-2019 Jugra Niżniewartowsk Dinamo Okręg Leningradzki 0:320:25, 26:28, 14:25
20-11-2019 Kuzbass Kemerowo Ural Ufa3:025:22, 25:19, 25:21
20-11-2019 Zenit Sankt Petersburg Lokomotiv Nowosybirsk3:219:25, 25:13, 25:21, 28:30, 15:13
 przejdź do kolejki: 5przejdź do kolejki: 7

tabela po 6. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Lokomotiv Nowosybirsk61517:7558:504
2Dinamo Moskwa61416:6507:475
3Fakieł Nowyj Urengoj51314:4436:372
4Kuzbass Kemerowo51113:7466:437
5Dinamo Okręg Leningradzki51011:6397:360
6Ural Ufa61011:10498:480
7Zenit Sankt Petersburg5911:8419:394
8Zenit Kazań5910:9445:411
9Biełogorie Biełgorod6810:12491:513
10Gazprom-Jugra Surgut557:11402:416
11Jenisej Krasnojarsk548:14468:503
12ASK Niżnyj Nowgorod637:15506:545
13Jugra-Samotłor Niżniewartowsk636:17443:540
14NOWA Nowokujbyszewsk500:15294:380
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

5. kolejka: 09-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-11-2019 Ural Ufa Gazprom-Jugra Surgut 2:323:25, 26:24, 25:18, 23:25, 12:15
09-11-2019 Dinamo Moskwa Jenisej Krasnojarsk3:217:25, 25:21, 24:26, 25:21, 15:11
09-11-2019 Biełogorie Biełgorod Jugra Niżniewartowsk3:222:25, 23:25, 25:18, 25:18, 15:12
09-11-2019 Zenit Sankt Petersburg Fakieł Nowyj Urengoj 0:315:25, 18:25, 20:25
09-11-2019 Kuzbass Kemerowo Zenit Kazań3:121:25, 25:21, 25:19, 25:23
09-11-2019 Lokomotiv Nowosybirsk ASK Niżnyj Nowgorod3:125:23, 25:20, 23:25, 25:20
10-11-2019 Dinamo Okręg Leningradzki NOWA Nowokujbyszewsk3:025:15, 25:20, 25:22
 przejdź do kolejki: 4

7. kolejka: 23-11-2019

gospodarzgośćwynik
23-11-2019 ASK Niżnyj Nowgorod Jugra Niżniewartowsk
23-11-2019 Fakieł Nowyj Urengoj Jenisej Krasnojarsk
23-11-2019 Zenit Kazań Dinamo Okręg Leningradzki
23-11-2019 Biełogorie Biełgorod Ural Ufa
23-11-2019 Dinamo Moskwa Lokomotiv Nowosybirsk
23-11-2019 NOWA Nowokujbyszewsk Zenit Sankt Petersburg
23-11-2019 Gazprom-Jugra Surgut Kuzbass Kemerowo
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved