Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2019/2020 > Rosja K > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2019/2020>Rosja K > runda zasadnicza

5. kolejka: 16-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
16-11-2019 Minczanka Mińsk Jenisej Krasnojarsk3:218:25, 25:20, 23:25, 25:21, 15:9
16-11-2019 Urałoczka Jekaterinburg Dinamo Kazań3:025:20, 25:21, 25:22
16-11-2019 Dinamo Moskwa Lokomotiw Kaliningrad 0:322:25, 24:26, 22:25
16-11-2019 Zariecze Odińcowo Dinamo Czeliabińśk 0:322:25, 20:25, 21:25
17-11-2019 Proton Saratowsk Dinamo Krasnodar3:121:25, 25:23, 25:20, 29:27
17-11-2019 Leningradka St-Peterburg Sachalin Jużno-Sachalińsk 1:312:25, 27:25, 26:28, 22:25
 przejdź do kolejki: 4przejdź do kolejki: 6

tabela po 5. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Lokomotiw Kaliningrad51314:3403:344
2Urałoczka Jekaterinburg51314:4419:367
3Sachalin Jużno-Sachalińsk51012:8462:432
4Proton Saratowsk51012:9460:470
5Dinamo Kazań5911:9433:415
6Zariecze Odińcowo589:8378:382
7Leningradka St-Peterburg558:11422:433
8Minczanka Mińsk556:11343:389
9Dinamo Moskwa558:12441:414
10Jenisej Krasnojarsk548:14475:506
11Dinamo Metar Czeliabińśk546:12355:415
12Dinamo Krasnodar546:13431:455
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

4. kolejka: 09-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
08-11-2019 Dinamo Czeliabińśk Dinamo Kazań 1:314:25, 14:25, 25:18, 17:25
09-11-2019 Dinamo Krasnodar Lokomotiw Kaliningrad 0:324:26, 22:25, 24:26
09-11-2019 Jenisej Krasnojarsk Sachalin Jużno-Sachalińsk 2:325:23, 25:21, 25:27, 24:26, 10:15
10-11-2019 Zariecze Odińcowo Dinamo Moskwa3:222:25, 14:25, 25:21, 25:21, 15:13
10-11-2019 Leningradka St-Peterburg Minczanka Mińsk3:027:25, 25:23, 25:14
10-11-2019 Urałoczka Jekaterinburg Proton Saratowsk 2:325:16, 25:27, 16:25, 25:22, 13:15
 przejdź do kolejki: 3

6. kolejka: 23-11-2019

gospodarzgośćwynik
23-11-2019 Lokomotiw Kaliningrad Jenisej Krasnojarsk
23-11-2019 Dinamo Czeliabińśk Sachalin Jużno-Sachalińsk
24-11-2019 Dinamo Kazań Dinamo Krasnodar
24-11-2019 Proton Saratowsk Minczanka Mińsk
24-11-2019 Dinamo Moskwa Leningradka St-Peterburg
25-11-2019 Urałoczka Jekaterinburg Zariecze Odińcowo
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved