Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2016/2017 > Słowacja M > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2016/2017>Słowacja M > play-off

III runda

finał
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
15-04-2017 Bystrina SPU Nitra VK Prievidza3:025:18, 26:24, 25:111:0
16-04-2017 Bystrina SPU Nitra VK Prievidza3:025:23, 25:20, 25:222:0
22-04-2017 VK Prievidza Bystrina SPU Nitra3:222:25, 25:19, 25:21, 23:25, 15:121:2
23-04-2017 VK Prievidza Bystrina SPU Nitra3:025:17, 25:23, 25:232:2
27-04-2017 Bystrina SPU Nitra VK Prievidza3:122:25, 27:25, 25:21, 25:203:2
30-04-2017 VK Prievidza Bystrina SPU Nitra 2:325:17, 19:25, 25:20, 24:26, 11:152:4
o miejsce 3
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
12-04-2017 MIRAD Prešov KDS Šport Košice3:128:26, 19:25, 25:22, 25:161:0
15-04-2017 KDS Šport Košice MIRAD Prešov3:025:21, 26:24, 25:211:1
19-04-2017 MIRAD Prešov KDS Šport Košice3:125:21, 25:20, 12:25, 34:322:1
22-04-2017 KDS Šport Košice MIRAD Prešov3:125:17, 25:23, 19:25, 25:92:2
27-04-2017 MIRAD Prešov KDS Šport Košice3:225:17, 25:18, 22:25, 20:25, 15:123:2
o miejsce 5
(mecz i rewanż)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
09-04-2017 COP Trenčín TJ Spartak Myjava 0:314:25, 19:25, 20:250:1
14-04-2017 TJ Spartak Myjava COP Trenčín3:125:17, 25:14, 26:28, 25:192:0
o miejsce 7
(mecz i rewanż)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
08-04-2017 Slávia Svidník Spartak Komárno3:025:14, 25:18, 29:271:0
15-04-2017 Spartak Komárno Slávia Svidník3:125:18, 25:18, 9:25, 25:121:1

II runda

o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
26-03-2017 COP Trenčín Spartak Komárno3:115:25, 25:21, 25:17, 25:221:0
01-04-2017 Spartak Komárno COP Trenčín 2:325:23, 25:12, 25:27, 18:25, 12:150:2
25-03-2017 Slávia Svidník TJ Spartak Myjava 0:318:25, 15:25, 20:250:1
01-04-2017 TJ Spartak Myjava Slávia Svidník 3:125:18, 21:25, 26:24, 25:162:0
o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
25-03-2017 Bystrina SPU Nitra KDS Šport Košice3:125:20, 21:25, 25:14, 25:181:0
29-03-2017 KDS Šport Košice Bystrina SPU Nitra 0:320:25, 22:25, 23:250:2
01-04-2017 Bystrina SPU Nitra KDS Šport Košice3:025:23, 25:12, 25:183:0
25-03-2017 MIRAD Prešov VK Prievidza3:213:25, 25:20, 25:20, 19:25, 15:111:0
30-03-2017 VK Prievidza MIRAD Prešov3:129:31, 25:21, 25:14, 25:191:1
01-04-2017 MIRAD Prešov VK Prievidza 2:325:21, 21:25, 19:25, 25:16, 12:151:2
05-04-2017 VK Prievidza MIRAD Prešov3:123:25, 25:18, 28:26, 27:253:1

o miejsca 1-8

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
09-03-2017 Bystrina SPU Nitra COP Trenčín3:025:23, 25:19, 25:211:0
18-03-2017 COP Trenčín Bystrina SPU Nitra 0:317:25, 20:25, 18:250:2
11-03-2017 MIRAD Prešov Slávia Svidník3:025:17, 25:17, 25:191:0
18-03-2017 Slávia Svidník MIRAD Prešov 1:318:25, 17:25, 25:13, 16:250:2
11-03-2017 VK Prievidza TJ Spartak Myjava3:025:17, 25:14, 25:221:0
18-03-2017 TJ Spartak Myjava VK Prievidza 1:329:31, 25:19, 15:25, 18:250:2
11-03-2017 KDS Šport Košice Spartak Komárno3:125:22, 18:25, 25:17, 25:211:0
17-03-2017 Spartak Komárno KDS Šport Košice3:025:19, 25:17, 25:121:1
23-03-2017 KDS Šport Košice Spartak Komárno3:222:25, 19:25, 25:15, 25:19, 15:102:1
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved